/Files/images/gf_kartinki/e45e947f87ad5ce644a13b7d08ff1636.gif

Тиждень толерантності

З 16.11 по 20.11 в Миронівській загальноосвітній школіІ-ІІІ ст.№3 пройшов тиждень, присвячений міжнародному дню Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Протягом усього тижня учні дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.

Стартував тиждень з інформаційної лінійки. Класними керівниками 6-11 класів та психологічною службою були проведені виховні години, тренінгові заняття на тему «Толерантність у нашому житті», де школярі мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові . Всіх бажаючі мали змогу на перервах переглянути інформаційні та розважально-повчальні відеоролики.

17 листопада учні початкових класів були запрошені у актову залу на перегляд цікавих і корисних мультфільмів. У середу 18 листопада відбулась акція «Толерантності бути!» та конкурс плакатів «Толерантність – це…».. А у четвер для молодших школярів працював шкільний ляльковий театр де діти переглянули виставу «Хитра лисичка». Протягом усього тижня працювала шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати….».

Лідери учнівського самоврядування «Юнікс» провели інтерв’ю на найкраще визначення поняття «толерантність», під час якого діти мали змогу висловити, що є особисто для них "толерантність". Звучали такі слова: терпіння, доброта, чуйність, повага, милосердя, дружба, співчуття, шлях до миру та згоди.

О.В.Берлюта, соціальний педагог школи

Галерея "Тиждень толерантності"

/Files/images/244f1a180273b38479a76ad2dfb56e2e_mid.jpg РАДІОГАЗЕТА

16 листопада – Міжнародний день толерантності

До уваги учнів та вчителів школи! Сьогодні 16 листопада увесь світ святкує Міжнародний день толерантності, який було проголошено 20 років тому на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

«Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями», – стверджував Генеральний секретар ООН (1997-2006 рр.), лауреат Нобелівської премії миру, дипломат із Гани Кофі Аннан. На індивідуальному рівні – це здатність без агресії сприймати думки, погляди та ідеї, які не збігаються з твоїми. Терпимість до чужого тобі способу життя, релігійної, національної й культурної належності, мови, звичаїв, цінностей, почуттів, фізичного і психічного стану, зовнішнього вигляду є головною умовою стабільності й миру в такому різноманітному сучасному світі. Бути толерантним означає сприймати всіх людей такими, як вони є.

З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову.

У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло» толерантності.

Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:

• бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;

• навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;

• цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;

• зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Тож протягом тижня у нашій школі будуть проходити дні толерантності. Говоріть один одному приємні слова, компліменти, посміхайтеся один до одного і будьте терпимі до тих, хто вам не зовсім подобається.

Сьогодні після 2-го та 3-го уроків запрошуємо всіх бажаючих на 2-й поверх у фойє для перегляду інформаційних та розважально-повчальних відеороликів.

Завтра 17 листопада учні початкових класів запрошуються у актову залу на перегляд цікавих і корисних мультфільмів. У середу 18 листопада відбудеться акція «Толерантності бути!» та конкурс плакатів «Толерантність – це…».. А у четвер молодших школярів чекає лялькова вистава. Протягом усього тижня буде працювати шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати….».

Бажаємо всім хорошого дня та тижня!

/Files/images/electbarb.gif

План тижня

До уваги учнів школи!

Із 16 по 19 листопада у нашій школі буде проходити
Тиждень Толерантності.

Говоріть один одному приємні слова, компліменти, посміхайтеся один до одного і будьте терпимі до тих, хто вам не зовсім подобається.

16 листопада (понеділок) - після 2-го та 3-го уроків запрошуємо всіх бажаючих на 2-й поверх у фойє для перегляду інформаційних та розважально-повчальних відеороликів.

17 листопада (вівторок) - учні початкових класів запрошуються у актову залу на перегляд цікавих і корисних мультфільмів.

18 листопада (середа) - відбудеться акція «Толерантності бути!» та конкурс плакатів «Толерантність – це…»..

19 листопада (четвер) - молодших школярів чекає лялькова вистава.

Протягом усього тижня буде працювати шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати….».

Бажаємо всім хорошого дня та тижня!

Кiлькiсть переглядiв: 1279

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!