Екскурсія до парку «Олександрія»

2016-06-08

Екскурсія до парку «Олександрія»

Чудова погода, відповідний настрій та згуртованість учнів сприяли гарно проведеному часу на екскурсії до парку «Олександрія», що розташований у м. Біла Церква.

Дружня група екскурсантів мали можливість перенестися у далеке минуле часів 18 століття, відчути таємничу красу природи, оцінити майстерність ландшафтних митців.

Сподобався всім і канатний парк «Джунглі», де кожен проявив свою сміливість, витривалість, організованість. Багато атракціонів, прогулянки по «Олександрії», ласування смачним морозивом, перегляд 7Д принесли учням 7-Б класу справжнє задоволення, активний відпочинок і перспективні плани на майбутнє.

Берлюта О.В., класний керівник 7-Б класу

/Files/images/berlyuta/image (10).jpg

Екскурсія учнів 7-А, Б класів до села Буки Сквирського району Київської області

2016-06-07

Екскурсія учнів 7-А, Б класів до села Буки Сквирського району Київської області

Нещодавно учнівські колективи 7-А,Б класів разом з класними керівниками Сидоровою В.А. та Шевченко Н.О.відвідали мальовничий ландшафтний парк у селі Буки Київської області, розташований біля річки Роставиця. Цей парк був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації "Сквира", і став одним з найкрасивіших парків України.

Діти ознайомилися з храмовим комплексом, за проект якого архітектор Юрій Бабич отримав державну премію; погуляли доріжками ландшафтного парку – з Поляною казок та міні-зоопарком.

Екскурсовод провела цікаву екскурсію територією парку. Діти побачили багато скульптур, побували в зоопарку, любувалися водограями, альтанками, декоративними насадженнями.

Школярі фотографувалися, робили відеозйомку.Це буде ще один спогад про чудові шкільні роки.

Профорієнтаційна екскурсія для учнів 4-Б ,В класів

2016-06-02

Профорієнтаційна екскурсія для учнів 4-Б , 4-в класів.

Нещодавно учні 4-Б, 4-В класів разом з класними керівниками Одинокою О.М. та Чупис Т.В. мали змогу відвідати Миронівський м’ясопереробний завод «Легко». Дітей гостинно зустріли і познайомили з технологічними процесами виробництв різних видів продукції.Учні мали змогу поспілкуватися з адміністрацією та працівниками підприємства і отримати відповіді на питання.Саме підприємство побудоване і оснащене за останнім словом техніки та має репутацію найбільшого і найякіснішого виробника м’ясних виробів в Україні. Постачає свою продукцію в різні країни світу.Під час екскурсії, учні мали змогу ознайомитися з виробництвом готової продукції (напівфабрикатів і замороженої продукції), побачити як використовуються новітні технології в м’ясопереробній галузі. Тепер учні мають уяву, про найсучасніше виробництво харчових продуктів.Ми дуже вдячні за співпрацю директору підприємства та працівникам які проводили нам екскурсію. Хочеться вірити, що учні школи визначаться зі своїм вибором майбутньої професії і можливо пов’яжуть своє життя з харчовою промисловістю.

На завершення екскурсії школярів пригостили смачним обідом з дегустацією продукції ТМ «Легко!».

Екскурсія до «Експерементаніуму»

2016-06-03

Екскурсія до «Експерементаніуму»

Учні школи 7-Б, 7-А класів разом з класними керівниками Сидоровою В.А. та Шевченко Н.О. відвідали дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля, три поверхи з наочними прикладами, понад двісті інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум».

"Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Діти не очікували отримати таку кількість позитивних емоцій! Всі учні повернулися додому у піднесеному настрої.

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 25 Травня 2021

Цей сайт безкоштовний!