/Files/images/2017-2018nr/медаль главная.jpg

Вітаємо переможців конкурсів та предметних олімпіад - 2018/2019н.р.!!!

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.

Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Школа пишається своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування.

/Files/images/kartinki/7131.gif


/Files/images/electbarb.gif

/Files/images/2018-2019/kartinki/images.jpg

Вітаємо презерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади - 2018/2019н.р.!!!

/Files/images/electbarb.gif

ВІТАЄМО Ліхобабіну Поліну !

/Files/images/2018-2019/kartinki/DSCN8402.JPG

Відділ освіти Миронівської РДА відзначив грамотою та цінним подарунком ученицю 3-В класу Миронівської ЗОШ №3 Ліхобабіну Поліну ,яка посіла II місце у III етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

/Files/images/2018-2019/kartinki/1.jpg

/Files/images/electbarb.gif

ГЕОГРАФІЯ:

КОВАЛЕНКО АНЖЕЛІКА - 11 КЛАС- ІІ МІСЦЕ \ВЧИТЕЛЬ ШПИЛЬ І.В./

ПРАВОЗНАВСТВО:

Азіза Еліна- 9клас-ІІ місце /вчитель Федоренко О.М./

АСТРОНОМІЯ:

Коваленко Анжеліка- 11клас-ІІ місце /вчитель Колоцієць Н.В./
Заріцький Олександр - 10 клас- ІІ місце/ вчитель Бреус С.П./

/Files/images/electbarb.gif

Ми вітаємо наших призерів, бажаємо їм працелюбності, витримки та подальших успіхів, а тим, кому цього року не вдалося перемогти, зичимо не втрачати надії, а навпаки - ненастанно вчитися, працювати, щоб незабаром обов'язково бути серед призерів!


Вітаємо презерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади - 2018!!!

/Files/images/dividers_94.gif

З правознавства:

Негрій Назар- 10 клас - ІІ місце;
Одарченко Вікторія- 11 клас - ІІІ місце;
Азіза Еліна- 9 клас - І місце;

З фізики:

Шпак Дмитро- 11 клас - ІІІ місце;
Негрій Артем- 10 клас - ІІІ місце;
Мартиненко Ярослава- 9 клас - ІІІ місце;
Козачок Богдан- 8 клас - ІІ місце.

З української мови та літератури

Поліщук Анна - 7 КЛАС - І місце;
Горбач Анастасія - 10 клас- ІІ місце;


З біології:

Солоненко Даніїл - 8 клас- ІІ місце;
Губич Дарія - 10 клас - ІІ місце;
Коваленко Анжеліка - 11 клас - ІІ місце;


З англійської мови:

Ющук Серафима - 11 клас - ІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІ місце;
Азіза Еліна - 9 клас - ІІ місце;
Кутуков Дмитро - 8 клас - ІІ місце;


З екології:

Губіч Дарія - 10 клас - ІІ місце;
Омельченко Дарина - 11 клас - І місце;


З інформаційних технологій:

Ямнюк Владислав - 11 клас-57 балів;
Довбня Олександр - 10 клас - 56 балів;
Мартиненко Ярослава - 9 клас - 56 балів;
Одемчук Михайло - 8 клас - 54 бали.


З технічної праці:

Онопрієнко Сергій - 11 клас - ІІ місце;

З обслуговуючої праці:

Резніченко Анжеліка - 11 клас - ІІІ місце;
Гавриленко Валентина - 9 клас - І місце;


з історії :

Івашина Маргарита - 11 - клас -ІІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІІ місце;
Глущенко Надія -9 клас- ІІ місце;

з хімії:

Педченко Дарина - 7 клас - 36 балів;
Бреус Злата - 7 клас - 30 балів;
Козачок Богдан - 8 клас -10 балів;
Азіза Еліна - 9 клас-15 балів;
Попроцька Софія -9 клас - 19,5 місце;
Черевата Анна - 10 клас - 10 балів;
Коваленко Анжеліка - 11 клас- 9,5 балів.

II етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 н. р.:

/Files/images/gf_kartinki/104 копи.jpg

Жуковська Софія - 6 клас - ІІ місце;
Якименко Марія - 7 клас -ІІІ місце;
Педченко Дарина - 7 клас - ІІІ місце;
Дріч Олександра - 8 клас - ІІІ місце;
Глущенко Надія - 9 клас - ІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІ місце;



/Files/images/2018-2019/kartinki/images (1).jpg


/Files/images/322752.gif

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Солоненко Данііл(8-Б клас), Азіза Еліна (9-А клас), Губіч Дарія (10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) – біологія ;

Губіч Дарія (10-Б клас), Омельченко Дарина (11-Б клас) - екологія;

Негрій Артем,Негрій Назар (10-Б клас), Осика Іван (11-А клас) – економіка;

Штанько Єлізавета (8-Б клас), Мартиненко Ярослава, Попроцька Софія(9-А клас),Негрій Артем,Негрій Назар (10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) - географії ;

Одемчук Михайло (8-В клас), Демченко Артем (9-А клас), Довбня Олександр (10-Б клас), Осика Іван(11-А клас) - ІНФОРМАТИКА;

Тимошенко Катерина (9-А клас), Деньга Діана (10-Б клас), Резніченко Анжеліка (11-Б клас) - обслуговуючі види праці;

Гончарук Юрій (9-А клас), Онопрієнко Сергій (11-Б клас) - технічні види праці;

Поліщук Анна(7-А клас), Дріч Олександра (8-Б клас ), Клименко Анна (9-А клас), Горбач Анастасія (10-А клас), Омельченко Дарина (11-Б клас) - українська мова;

Івашина Маргарита (11-А клас), Гобач Анастасія (10-А клас), Тимошенко Катерина (9-А клас), Дріч Олександра (8-Б клас) - історія;

Глущенко Надія (9-Б клас), Негрій Назар (10-Б клас), Івашина Дарина (11 - Б клас) - правознавство;

Бреус Злата, Педченко Дарина (7-В клас), Козачок Богдан(8-Б клас), Азіза Еліна (9-А клас), Черевата Анна(10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) - хімія;

Кутуков Дмитро (8 - Б клас), Азіза Еліна (9 -А клас), Горбач Анастасія (10-А клас), Осика Іван (11-А клас) - англійська мова;

Шелест Дмитро(6-Б клас), Педченко Дарина(7-В клас), Козачок Богдан (8-Б клас), Гапоненко Карина (9 клас), Гуреля Денис (10-Б клас), Осика Іван (11-А клас) - математика;

Бреус Злата (7-В клас), Мартиненко Ярослава (9-А клас), Манжелій Роман (9-А клас), Негрій Назар (10-Б клас), Шпак Денис (11-Б клас) - фізика;

Заріцький Олександр (10-Б клас),Коваленко Анжеліка (11-А клас) - астрономія.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!


Знання — ось та велика сфера, що стоїть вище життя, у якій саме життя знаходить свій смисл і своє виправдання. Здобувайте їх.

Пірнайте в найтемніші глибини і злітайте до небачених висот.

І нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, і збагачується і розширюється наша шкільна талановита родина.

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 28 Липня 2020

Цей сайт безкоштовний!