Подорож у новорічну казку народження ялинкової іграшки.

2015-12-12

Подорож у новорічну казку

народження ялинкової іграшки.

Напередодні Нового року, коли всі чекають чогось святкового і казкового, батьки учнів 6-Б класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст№3 вирішили подарувати дітям незабутню екскурсію. Адже в ці дні малеча особливо вірить у чарівні дива та таємничі перетворення. А дорослим так хочеться повернутися у солодкі миті свого дитинства.
Тож 11 грудня 2015року учні разом з класним керівником Сидоровою В.А. здійснили незабутню подорож до фабрики ялинкових прикрас, що знаходиться у селищі Клавдієво поблизу Києва. Діти на власні очі побачили чарівну казку про перетворення простого скла в новорічну іграшку.
Біля входу до фабрики дітей зустріла привітна дівчина-екскурсовод пані Юлія. Вона розповіла, що будівля фабрики була збудована ще у 1948 році. Проте фабрика починала свою роботу з виготовлення скляних виробів для медичних закладів. І тільки у 1954 році тут почали робити прикраси для новорічних свят.
Крок за кроком учні почали дізнаватися таємниці створення ялинкової іграшки народження якої починається у склодувному цеху. З розпеченої до 600 градусів, над вогнем скляної трубки майстри видувають кульки та верхівки для новорічних ялинок.
Після цього кульки «подорожують» до наступного цеху нанесення срібла на іграшку . Для учнів майстер показав, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркального забарвлення. Частину іграшок фарбують у різні кольори, підсушують та відправляють до дбайливих рук художників. Талановиті майстри власноруч пензлем наносять малюнок на кожну кульку. І таких прикрас кожен з них може зробити за день до 100 штук!
Після подорожі цехами фабрики дітей чекали гостинно відчинені двері першого в Україні музею ялинкових прикрас зі всього світу. Музей складається з трьох залів: старовинна та сучасна іграшки, казкове містечко у мініатюрі та унікальний «Ермітаж», де знаходяться кульки, на які перенесено полотна відомих художників світу.
Незабутні враження отримали дітлахи , коли їм запропонували зайти у дверцята незвичайної чарівної…шафи. Крізь них вони потрапили до казкової новорічної країни і кімнати «Пошта Діда Мороза». В кімнаті здійснення мрій учні загадали бажання, яке обов'язково виконає Дід Мороз.
Далі школярі поспішили на майстер-клас з розпису новорічних іграшок. Кожен з відвідувачів мав змогу власноруч намалювати на своїй кульці кумедну мавпочку - символ року, що наближається.
Також діти змогли придбати у крамничці ялинкові іграшки - подарунки. До всього ж можна було кожну іграшку підписати, зробивши її іменною, найкращим подарунком для рідних.
Казкова подорож у маленьку країну, де народжується новорічній настрій, добігла кінця. Звісно, поїздка завжди втомлює, але поверталися всі задоволені від побаченого, можливості відчути себе героєм справжньої новорічної казки, яка подарувала учням нові цікаві враження та чудові подарунки!

Веселих та щасливих новорічних свят всім нам!

Бреус С.П.

Галерея " Подорож у новорічну казку народження ялинкової іграшки."

Кiлькiсть переглядiв: 401

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Квітня 2022

Цей сайт безкоштовний!