/Files/images/интуиция.png

Вітаємо призерів

районних олімпіад -

2017/2018 н.р.!


Прізвище та ім`я призераКласПредметКількість балівМісце
Коваленко Анжеліка10біологія23,5ІІ
Онопрієнко Сергій10технічна праця57ІІ
Шпак Дмитро10образотворче мистецтво37ІІІ
Губіч Дарина9образотворче мистецтво35ІІ
Угнівенко Ірина8образотворче мистецтво46І
Ішутін Антон9технічна праця52ІІІ
Івченко Діана11історія16ІІІ
Горбач Анастасія9українська мова55,5І
Резніченко Анжеліка10українська мова26ІІІ
Івченко Діана11українська мова50,1І
Дріч Олександра7українська мова42ІІ
Глущенко Надія8українська мова37ІІ
Івченко Діана
Кириченко Влада
11англійська мова66
58
ІІ
ІІІ
Горбач Анастасія9англійська мова49І
Осика Іван10англійська мова
54

ІІ
Азіза Еліна8англійська мова56ІІ
Коваленко Анжеліка10історія25ІІ
Коваленко Анжеліка10екологія76,25І
Деньга Діана9обслуговуюча праця63,5ІІІ
Листуха Софія 11обслуговуюча праця71,5І
Горбач Анастасія9історія25.5ІІ
Ярошенко Богдан Віталійович11інформатика56ІІІ
Осика Іван Олексійович10інформатика20ІІІ
Тимошенко Катерина8історія17ІІ
Листуха Софія 11хімія 15,5 І
Мовчан Андрій 11географія 61 І
Коваленко Анжеліка 10 географія 58І
Негрій Артем
Негрій Назар
9 географія 33,5
32,5
ІІІ
Мартиненко Ярослава
Попроцька Софія
8географія 49,5
54
ІІ
І
Мовчан Андрій 11математика 12 І
Гуреля Денис 9 математика16 І
Педченко Дарина 6математика 19ІІ
Івченко Діана 11 правознавство19 ІІІ
Мовчан Андрій 11фізика 19І
Шпак Дмитро 10 фізика 14ІІІ
Мартиненко Ярослава 8 фізика18 І
Мовчан Андрій11 астрономія 15ІІ
Заріцький Олександр 10 астрономія12 ІІІ
Мартинюк Назар 11інформаційні технології 52ІІ
Ямнюк Владислав 10 інформаційні технології 62ІІ
Євтіхій Ілля9 інформаційні технології 58ІІ
Мартиненко Ярослава8 інформаційні технології 52ІІ
Горбач Анастасія 9 зарубіжна література22,5 І

/Files/images/44.gif

Вітаємо призерів:

II етапу VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 н. р.

6 клас

Бреус Злата 27 II

7 клас

Дріч Олександра 24 II

8 клас

Тимошенко Катерина 21 III

9 клас

Горбач Анастасія 38,5 I

10 клас

Резніченко Анжеліка 33 II

11 клас

Івченко Діана 37 I

/Files/images/kartinki/15875599.gif/Files/images/kartinki/15875599.gif



ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П. Яцика

(2017/ 2018 н. рік)


5-клас

Жуковська Софія Корнієнко Ірина 37
20,5
II
VIII

6-клас

Якименко Марія Педченко Дарина 41
36.5
I
II

7-клас

Дріч Олександра 29,5 III

8-клас

Глущенко Надія 40,5 I

9-клас

Горбач Анастасія 38 II

10-клас

Резніченко Анжелікка 25,5 III

11-клас

Івченко Діана 50 I

/Files/images/%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8_3.png

ІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського

конкурсу учнівської творчості,

присвяченого Шевченківським дням,

що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література»:

- Резніченко Анжеліка – учениця 10 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;
– Симоненко Станіслав – учень 6 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

/Files/images/322752.gif

Ми вітаємо наших призерів, бажаємо їм працелюбності, витримки та подальших успіхів, а тим, кому цього року не вдалося перемогти, зичимо не втрачати надії, а навпаки - ненастанно вчитися, працювати, щоб незабаром обов'язково бути серед призерів!

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

Відкрита група "Миронівська ЗОШ I-III ступенів №3"(VK)

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62

 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66

 Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66

 Психолог школи Масло Оксани Іванівни 5-23-66

 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86

 Районний відділ освіти тел. 5-70-76

 Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76

 Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06

 Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38

 Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39

Гаряча лінія

 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )

 Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )

 Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96

 Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83

 Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68

 Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50
 Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451

 Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309


Дата останньої зміни 16 Жовтня 2018
Цей сайт безкоштовний!