/Files/images/ATECTAtsya/VipTalisman6.jpg/Files/images/ATECTAtsya/VipTalisman3.jpg

/Files/images/kartinki/412.gif

«Турбота про здоров'я - це найважливіша праця вчителя.

Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили»

В.О.Сухомлинський

/Files/images/nova_ukranska_shkola/0610.jpg/Files/images/nova_ukranska_shkola/0611.jpg

З 01 вересня 2021 року у ОЗО "Миронівський академічний ліцей №3", Миронівської ТГ, Обухівського району, Київської області до дитячого меню було включено нові страви із збірника Євгена Клопотенка з побажаннями здобувачів освіти та батьків. У раціоні страв учнів є овочі, фрукти, кисломолочний сир, риба, м’ясо, макаронні вироби – все для здорового та збалансованого харчування!

/Files/images/1_veresnya/завантаження.gif

Раціональне харчування тих, хто навчається - одна з умов створення здоров`язберігаючого середовища в загальноосвітніх установах, зниження негативних ефектів і наслідків функціонування системи освіти.

Недостатня кількість поживних речовин в дитячому віці негативно позначається на показниках фізичного розвитку, захворюваності, успішності, сприяє прояву обмінних порушень і хронічної патології Найважливішою умовою для підтримки здоров'я, високій працездатності і витривалості людини є повноцінне і правильне живлення. Питання організації шкільного харчування останніми роками викликають підвищену зацікавленість.

Основу передбачуваних підходів складає впровадження нових схем харчування школярів і використання сучасного високоякісного устаткування, що дозволяє при мінімальних витратах забезпечити харчування школярів на рівні вимог сьогоднішнього дня.

Тому адміністрація Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 сьогодні приділяє велику увагу питанням життя і здоров'я дітей і підлітків. Особливо зараз гостро встало питання про організацію раціонального шкільного харчування. Харчування має бути збалансованим, протягом дня дитина має отримувати необхідний для цього мінімум харчових і мінеральних речовин. Якщо врахувати, що велику частину часу діти проводять в школі, то і повноцінно харчуватися вони повинні тут .


У ОЗО "Миронівський академічний ліцей №3" був зроблений капітальний ремонт шкільної їдальні.

Відремонтована їдальня зустріла учнів зміненим сучасним інтер' єром: нові умивальники, нова підвісна стеля із яскравим освітленням, перероблене місце для видачі їжі, нова плитка, вдало підібрані кольори- усе тішить око й викликає бажання приходити сюди раз у раз, щоб посмакувати чудовими обідами. На ремонт було витрачено 1 млн.400 тис.грн.

Симоненко Л.Б., заступник директора школи з виховної роботи


ЇДАЛЬНЯ ЛІЦЕЮ/Files/images/med_kab/ааа.jpg

Їдальня працює щодня з 09.00 до 16.00./Files/images/ATECTAtsya/VipTalisman2.jpg /Files/images/ATECTAtsya/VipTalisman1.jpg

Персонал забезпечує гаряче безкоштовне дієтичне харчування учнів , які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, та безкоштовне пільгове харчування, відповідно до ст. 19 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”.

Облік обідів, якість приготування, організація споживання їжі ретельно контролюється адміністрацією ліцею та медперсоналом.


Організація шкільного харчування

Практика організації харчування в нашій школі переконала нас в перевазі їдалень, що працюють безпосередньо на сировині. Їх повна автономність в приготуванні їжі, дає велику можливість забезпечення на місці блюд найрізноманітнішого меню.

Відсутність необхідності транспортування їжі на тривалу відстань, її заморожування (охолоджування) і повторного розігрівання дає можливість зберегти не лише смакові достоїнства, але і харчову цінність. З іншого боку, приготування їжі в таких умовах вимагає наявність значного штату персоналу в таких їдальнях, вони мають бути оснащені повним устаткуванням для обробки сировини, приготування їжі, її роздачі, збору і миття посуду.

У їдальні ліцею виконуються всі санітарно – епідеміологічні вимоги до організації живлення що навчаються в школі.

Всі приміщення укомплектовані необхідним устаткуванням. Цього року в їдальні був проведений ремонт.

За час роботи в ліцеї не було жодного випадку захворювання кишковою інфекцією з вини їдальні. Перед входом в приміщення їдальні для миття рук організовано спеціальне місце, обладнане рукомийниками.

У меню учнів систематично включаються страви з м'яса, риби, молока. Проводиться анкетування батьків по питаннях якості та асортименту блюд, що виготовляються, . Результати опитувань і пропозиції виносяться для обговорення на батьківських зборах і з обслуговуючим персоналом їдальні.

Класними керівниками проводиться позакласна виховна робота з учнями по вихованню культури харчування і відповідальності за своє здоров'я.

В організації харчування учнів є ще багато невирішених проблем. Виконання програми "Шкільне харчування" дозволить школі досягти наступних результатів:

-

Поліпшити якість харчування школярів і забезпечити його безпеку;

-

Організувати правильне, збалансоване харчування дітей і підлітків з врахуванням їх вікових особливостей;

-

Продовжити формувати навички здорового харчування учнів і їх батьків;

-

Укріпити матеріально-технічну базу шкільної їдальні.

-

Оснастити потрібним технологічним устаткуванням шкільний харчоблок;

-

Удосконалювати розроблену систему моніторингу стану здоров'я учнів.

-

Надавати соціальну підтримку окремим категоріям учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 3027

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Квітня 2022

Цей сайт безкоштовний!