Вітаємо учасників та їхніх наставників VII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2016 !

Відомість гри

Правильні відповіді учасників позначені великими літерами, відсутність відповіді позначено «н», дві або більше відповідей на одне запитання позначено «Х».Код- особистий код учня, зазначений ним у бланку відповідей.
Прізвище, ім'яКод школиКод учняКласВідповідіБалиНагорода
1Пушенко Карінн12351ВДбБвВБГБВГГВДДВДВаБнннннннннн37Сертифікат учасника
2Гуртова Дарья1015100311151гааББВгГБВдбВДвдвВГгнннннннннн22Сертифікат учасника
3Буряк Антон1015100311181ВДаББВдаБВГддбДВгВГБнннннннннн29Сертифікат учасника
4Манжелій Марія1015100311101гДдББВхГдВГвВДДВгВавнннннннннн24Сертифікат учасника
5Жовтоноженко Юлія1015100311131ВДГБвВдГБВвбВДвВвВбанннннннннн22Сертифікат учасника
6Куліченко Софія1015100311111гДдББгабБВадВДбВгВдвнннннннннн19Сертифікат учасника
7Карасовський Артем1015100311191гДаБвВдаБВГддбДВгВГБнннннннннн27Сертифікат учасника
8Горовенко Поліна1015100311141ггдББВавБВдбВДвВгВввнннннннннн19Сертифікат учасника
9Мірошніченко Діана1015100311171гДГББВгГБВдбВДвдгбаБнннннннннн19Сертифікат учасника
10Прокопенко Ганна1015100311161гДвББВдГБВГГВДДВгВГБнннннннннн38Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
11Симоненко Аліна101510031ВДГББВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
12Кузьменко Анастасія1015100311121гДдББВаГдВГвВДДВгВбанннннннннн24Сертифікат учасника
13Хутько Анастасія101510031ВДГББВБГБВГГВДДВДВаБнннннннннн39Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
14Андрущенко Каміла1015100312361ВДГБвВБГБВГГнбДВДааБнннннннннн27Сертифікат учасника
15Фульмес Софія1015100310102гДГББВБГБВдвВДДВДбнннннннннннн24Сертифікат учасника
16Демченко Вікторія1015100355772ВаГБаВгГБВГГгДаВгВдБнннннннннн27Сертифікат учасника
17Згура Діана1015100351502ВДГББВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
18Бугрова Єва1015100328082ВДГББВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
19Стеценко Діана1015100344542ВДГБвВгГБВГГВДДВДВГБнннннннннн42Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
20Москаленко Юрій1015100345672ВДГББВаГБВГГВгДВДВГБнннннннннн40Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
21Гетьман Максим1015100346162ВгГББВБГгВГГабДВДВвБнннннннннн31Сертифікат учасника
22Боченко Катерина1015100322112ВДГББВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
23Козуб Вероніка1015100322022гДаБвВнГБВаддДДВДннннннннннннн18Сертифікат учасника
24Педченко Марія1015100335452ВДГББВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
25Закузенний Антон1015100314082ВДГБвВгГБВГГВДДВДВГБнннннннннн42Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
26Носулич Анна1015100330332ВДГБвВБГБВнннДнВДВнннннннннннн23Сертифікат учасника
27Шайда Мирослава1015100312342ВДГБвВБГБВГГВДДВДВГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
28Жуковська Софія101510033ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
29Коваленко Назар101510033ГВдБбВГДдбгДДБдВАгдБнннннннннн26Сертифікат учасника
30Старинець Софія101510033ГВдБДВГДГГбДДБГВАДГанннннннннн37Сертифікат учасника
31Майданник Станіслав1015100322223ГдбБДВГДГГдДДБГВбДГБнннннннннн38Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
32Ріпка Вїкторія1015100388883ГВбБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
33Кулик Анжєлїна1015100344443ГВВБДВГДГГВДДБГВбДГБнннннннннн41Диплом І ступеня регіонального рівня
34Кушнір Валерія1015100377773ГВбБДбГДГГВДвБГВАДГБнннннннннн39Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
35Деркач Валерія101510033ГВдБДВдДГГВДДабВАаГднннннннннн26Сертифікат учасника
36Горбач Владислав1015100333333ГВВБДВГДГГВДДБГВбДГБнннннннннн41Диплом І ступеня регіонального рівня
37Шелест Дмитро1015100313073ГВаБДВГДГдВДДБваАДГБнннннннннн36Сертифікат учасника
38Корнієнко Ірина1015100333333ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
39Кузніцова Оксана1015100366663ГВбБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
40Онучак Лілія1015100311113ГВбБДВГДГГВДДБГВгвГанннннннннн30Сертифікат учасника
41Буртовий Владислав1015100355553ГВаБДдГДГГдДДБГВгДГБнннннннннн38Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
42Адамець Дарія101510033ГВдБДВГДГбВДДБГВАДГБнннннннннн42Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
43Ткаченко Анна1015100399993ГВВБДВГДбГВДДБГВгДГБнннннннннн40Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
44Запара Ілля101510034ГВдБбВГДГГВбДБвбвДбБнннннннннн25Сертифікат учасника
45Яценко Дар`я101510034ГВВБДВГДГдВДбБГВАДГБнннннннннн40Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
46Бобровіцька Єлизавета101510034ГВдБДВГгГГВДДБвВАДГБнннннннннн39Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
47Жуковська Марія101510034ГВВБДВГДГбВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
48Симоненко Станіслав101510034ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
49Бреус Андрій101510034ГВбБДВГДГвВДаБдВАДГднннннннннн31Сертифікат учасника
50Лизун Іванна101510034ГВдБДВГДГГВДДБвВдДГБнннннннннн37Сертифікат учасника
51Поліщук Анна101510034ГВдБДВГДГГВДДБвВАДГБнннннннннн40Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
52Тесленко Станіслав1015100370034ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
53Танцюра Вероніка101510034ГВВБДВГДдГВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
54Бреус Злата101510034ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
55Педченко Дарина101510034ГВВБДВГДГГВДДБГВАДГБнннннннннн44Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
56Гуцол Артем101510034ГВдБДВГДГГВДДБвВдДГБнннннннннн37Сертифікат учасника
57Деньга Каміла101510034ГВВБДВГДдГВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
58Шпак Ксенія101510034ГВВБДВГДГбВДДБГВАДГБнннннннннн43Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
59Селезень Ірина101510034ГВдБДВГДГГВДДБвВдДГБнннннннннн37Сертифікат учасника
60Якименко Марія101510034ГВдБДВГДГГВДДБвВАДГБнннннннннн40Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
61Кущ Стас1015100325315БВББГааВгБабггбаАВДвгвВБГбгбГБ35Сертифікат учасника
62Солоненко Данііл1015100303335БВББГБГВББГАгДГГАВДбБвВБбДВДГБ60Диплом І ступеня регіонального рівня
63Вірянська Дарія1015100315845БВББдБГВББбАБДГГАВДбБГВБаДВДГБ62Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
64Серба Оксана1015100312125БВББГБГВББбАгДГГАВДбБГВБхДВДГБ62Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
65Горбенко Михайло1015100341625БВББГБГВББГАБДГГАВДбБГВБбДВДГБ64Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
66Дріч Олександра1015100332325БВББГБГВББбАБДГГАВДбБГВБбвВДГБ58Диплом І ступеня регіонального рівня
67Козачок Богдан101510035БВББГБГВБваАБДввАбДвБГВБдДВДвБ50Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
68Савіна Люда1015100340245нВББГгнааБГвгвдГнВгдввВБдДВбда28Сертифікат учасника
69Собко Катерина1015100302125БВББваГВгБбАБгбднааГвГВБаДгДдБ36Сертифікат учасника
70Штанько Єлізавєта1015100363225БВББГБГВБвбАБДГГАВДГБГВБГДВДГБ68Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
71Тимошенко Катерина1015100346236БВББГБГВБвГАБДГГАВДГБГВБГДВДГБ69Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
72Глущенко Надія101510036БВББГБГВБвбАБДГГАВДГБГВБГДВДГБ68Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
73Яковенко Данило101510036БВББвгГаББаАБгвГбВгГвбВваггвГБ31Сертифікат учасника
74Клименко Анна1015100306026БВББГБГВБвГАБДГГАВДГБГВБГДВДГБ69Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
75Горовенко Тетяни101510036БВББваГааБГАввГГдбгбБдгБбДгввБ28Сертифікат учасника
76Шепітко Катерина101510036БВББГБГВБвбАБДГГАВДГБГВБГДВДГБ68Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
77Байдан Віталій101510036БВБвГвГбгваАвгввАггвБвбвбгВгвБ22Сертифікат учасника
78Горбач Анастасія1015100305077ГАГВГбГББАВБВААБВБВББДГВГВаАГА64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
79Деньга Діана1015100320037вбГВаВвББгВБВАбБВБВББабдвдбАаг32Сертифікат учасника
80Губіч Дарія1015100316097ГАГВГбГББАВБВААБВвВББгГВГгаАГг48Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
81Бєлічкова Яна1015100307107ГАГВГбГвБбВБВАбвВБВББгГВГВГАГА60Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
82Хутько Максим1015100333177ГвГВГбГББАВБВАбваБгББгГВГдвгдА35Сертифікат учасника
83Черевата Анна1015100313197ГАГВаВвББгВБВАбБВБВББабдбдбАаг34Сертифікат учасника
84Бреус Діана1015100376767ГввВГбГББбдБанбБаанББДГгГгГАГА45Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
85Омельченко Дарина1015100318038ГАГВГВГББАВБВАдБВБВББгГВГаГАГА61Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
86Куценко Софія1015100319758ГАГВГВвББАВБВАдБВБВББгГВГаГАГА60Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
87Яковлєв Олексій1015100304028дАГВГВвББАгБВАдБВдВББгГВГадАГА50Диплом І ступеня регіонального рівня
88Резніченко Анжеліка1015100366668ГАГВГВГББАВБВАдБВБВББДГВГаГАГА64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
89Загребельна Богдана1015100301108ГАГВГВГББАВБВАдБВБВББгГВГаГАГА61Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
90Коваленко Анжеліка101510038ГАГВГВГББАВБВдггдБВвБДГВГгГАГА54Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
91Тимошенко Анна1015100317988ГАГВГВГББАВБВАдБВБВББгГВГаГАГА61Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
92Гаращенко Вікторія1015100318648ГАГВГВГББАВБВАдБВБВББгГВГаГАГА61Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
93Мовчан Андрій1015100366609ГБГАВВГВГАГВГВББВБВГДДбГДБАДдД62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
94Ярошенко Богдан1015100325019ГБбАВВГВГАГВГВББВБВГДДбГДаАДдД56Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
95Кириченко Влада1015100324099ГБГАВВГВГАГВГВББВаВГДДбГДБАДдД59Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
96Івченко Діана1015100319069ГБГАВВГВГАГВГВББВБВГДДбГДБАДдД62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
97Губка Олександра1015100306039ГБГАВВГВГАГВГВББВБВГДДбГДБАДдД62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
98Чередніченко Руслана10151003311210АВГДВВДАДвВГбББГВаБВдбвДДГДГВА56Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
99Мироненко Євгенія10151003624410АВГДВбДАДАбГгББдВбБВБВгДДГДГВА58Диплом І ступеня регіонального рівня
100Комаров Марк10151003151110АВГДВВДАДАВГДББГВВБВБВДДДГДГВА70Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
101Івашина Владислав10151003333910АВГДВВДнннВнгББнВннВннДнДГДГбА42Сертифікат учасника
102Селезень Анна10151003721210АВГДВВДАДАВГДББГВВБВБВДДДГДГВА70Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
103Соляник Ірина10151003666610АВГДВбДАДАбГгББдВбБВБВгДДГДГВА58Диплом І ступеня регіонального рівня
104Поливана Ирина10151003260510АВГДВВДАДвВГбББГВаБВдбвДДГДГВА56Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
105Адамович Вікторія1015100310АВГДВгДнбАВнгББнВнБВннДнДГДГбА45Сертифікат учасника
106Одарченко Богдан10151003101011АВГДВВДАДАВГДББГВВБВгВДДДГДГВА67Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
107Кочмарська Діана10151003522011АВГДВВДАДАВГДББГВВБВБВДДДГДГВА70Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
108Резніченко Олена10151003777711АВГДВВДАДАВГДББГВВБВгВДДДГДГВА67Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
109Корнієнко Роман10151003741511АВГДВВДАДАВГДББдВВБВБВДДДГДГВА67Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
110Сколота Аліна10151003030211АВГДВВДАДАВГДББГВВБВгВДДДГДГВА67Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня (1-4 кл., 5 -11 кл.)Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня (1-4 кл., 5-11 кл.)Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня (1-4 кл., 5-11 кл.)Диплом І ступеня регіонального рівня ( 1-4 кл., 5-11 кл.)Диплом ІІ ступеня регіонального рівня (-4 кл., 5-11 кл.)
22 (11)20 (13)8 (5)7 (5)9 (4)
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня (1-4 кл., 5-11 кл.)Диплом перем. на шк. рівні *Сертифікат учасн.Сертифікат координатора **нcдр
7 (1)2017103431

Щиро дякуємо всім, хто виявив зацікавлення до «Соняшника».

Молодці! Бажаємо подальших успіхів і натхнення у навчанні. Так тримати!

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

Відкрита група "Миронівська ЗОШ I-III ступенів №3"(VK)

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62

 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66

 Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66

 Психолог школи Масло Оксани Іванівни 5-23-66

 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86

 Районний відділ освіти тел. 5-70-76

 Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76

 Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06

 Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38

 Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39

Гаряча лінія

 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )

 Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )

 Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96

 Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83

 Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68

 Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50
 Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451

 Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309


Дата останньої зміни 16 Серпня 2018
Цей сайт безкоштовний!