РЕЗУЛЬТАТИ VIII Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» — 2017

2017-04-11

Шановні учні та вчителі!

VIII Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» — 2017 проведено.

Адміністрація школи вітає всіх учасників та їхніх наставників!

Щиро дякуємо всім, хто виявив зацікавлення «Соняшником»,

бажаємо натхнення та успіхів!

Прізвище, ім'яКодКласВідповідіБалиНагорода
1Онопрієнко Дарія1ГАБГДВГВБГгДГВГГВДБГнннннннннн43Диплом перем. в початк. школі
2Онопрієнко Марія1ГАБГДВГВБГгДГВГГВДБГнннннннннн43Диплом перем. в початк. школі
3Хуторна Людмила2ГАБГДВГВБГАДГВГГВДБднннннннннн39Диплом перем. в початк. школі
4Пушенко Каріна11112ГАБГгВГВннбгГВГГаДБвнннннннннн29Сертифікат учасника
5Хутько Анастасія2ГАБГДВГВБГАДГВГГВДБднннннннннн39Диплом перем. в початк. школі
6Андрущенко Каміла22222ГАБГДВГВБГдДГВГбаДБвнннннннннн32Сертифікат учасника
7Симоненко Аліна2ГАБГДВГВБГАДГВГГВДБднннннннннн39Диплом перем. в початк. школі
8Клименко Олена12833ВГБГВДБГВДДГВГВАдАГВнннннннннн41Диплом перем. в початк. школі
9Москаленко Юрій10213ВГБГВДБдВДДГВГВАГАГВнннннннннн43Диплом перем. в початк. школі
10Педченко Марія14233ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
11Закузенний Антон40403ВдБГВДБГВДДГВГВАГАГанннннннннн38Диплом перем. в початк. школі
12Ткаченко Семен02013ВдгдВДБГВДгвбГбваАвгнннннннннн15Сертифікат учасника
13Фульмес Софія30303ВбгГВДБГВДДвВГВАГАГВнннннннннн39Диплом перем. в початк. школі
14Гетьман Максим29093ВагГВвдГВгДвбГгддАдбнннннннннн14Сертифікат учасника
15Стеценко Діана20203ВдБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн43Диплом перем. в початк. школі
16Шайда Мирослава25463ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
17Черевата Софія10103ВдБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн43Диплом перем. в початк. школі
18Шепітко Іванна52173ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
19Смикова Марія36853ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
20Якунін Тимур18573ВГаГВДБГВДДГВГгАГАбВнннннннннн35Сертифікат учасника
21Демченко Вікторія40813ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
22Гілевський Ілля27113аГБГВДБГВгДГнГнннннннннннннннн15Сертифікат учасника
23Цимбал Максим10004ВГБГВДБГВДДГВхВАГАГВнннннннннн41Диплом перем. в початк. школі
24Корнієнко Ірина4ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
25Ткаченко Анна44444ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
26Клименко Анастасія55554ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
27Самоходський Єгор77774ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
28Онучак Лілія33334ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
29Ріпка Вікторія11114ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
30Кушнір Валерія00004ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
31Кузніцова Оксана11004ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
32Лінська Яна88884ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
33Кулик Анжеліна66664ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
34Горбач Владислав22224ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
35Жуковська Софія88004ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
36Буртовий Владислав33004ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
37Шипиліна Олена99994ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
38Перепелиця Діана22004ВГБГВДБГВДДГВГВАГАГВнннннннннн44Диплом перем. в початк. школі
39Бобровіцька Єлизавета5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАввв49Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
40Лизун Іванна5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
41Толочко Олександра5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
42Тесленко Станіслав5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
43Симоненко Станіслав5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
44Заріцька Катерина5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
45Тимошенко Ілля5БДВГбДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ63Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
46Яценко Дар`я5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
47Педченко Дарина5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
48Славінська Анастасія5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
49Самко Олександр5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
50Гіз Богдана5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
51Буглак Денис5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
52Бреус Злата5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
53Якименко Антоніна5БДВдВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ63Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
54Поліщук Анна5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
55Власова Лілія5БДВГбДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ63Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
56Якименко Марія5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
57Селезень Ірина32575БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
58Свирида Вікторія5БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДбВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
59Серба Оксана6БДВГдДБдВГБВАГвГВБДвГгДвВВАГГГ58Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
60Горбенко Михайло02236БхнвгвдбгбБВАГБГВБвБГгДвВВАГГГ52Диплом І ступеня регіонального рівня
61Вірянська Дарина73376АДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГАДвВВАдГГ62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
62Почапська Ілона6АбхГВДвГадБВАГаГВгДвГгггВВАдГГ44Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
63Штанько Ліза6БДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГбДвВВАГГГ64Диплом І ступеня Всекраїнського рівня
64Козачок Богдан6АДВГВДБГВГБВАГБГВБДБГгДвВВАдГГ59Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
65Коваленко Валентина7ВаДбДвАДАВгАбБбГДГаАГАВДВВбДВВ56Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
66Кривов`яз Діана7ВбДбДаАДАббАбБВГДГБгГнбгбВнвВн34Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
67Одарченко Ярослав67807гавнаннаАднбанндДнндбАгДннднВн15Сертифікат учасника
68Шепітко Катерина7ВВДГввАДАВгАаБВГгГБАГАВДбВВДВВ60Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
69Тимошенко Катерина7ВВДГввАДАВгАаБВГгГБАГАВДбВВДВВ60Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
70Загорулько Ірина7ВаДдДвАДАВдАбБбдДГаАГАдДВВбДВВ50Диплом І ступеня регіонального рівня
71Видута Олена8ВбДбгвдДАдвббвВабддгГгВгВадвбд14Сертифікат учасника
72Поліщук Анна8ВВДГввАДАВАваБбГДГвАГАВДбВВДВВ59Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
73Андрущенко Єви05158ВВДГввАДАВААбБВГДГдАГАбДнВВДВВ58Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
74Скринська Владислава8ВВгГбвАДАВААбБхГДддАГАВгбдбДВВ43Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
75Губіч Дарія73468ВВгГДвбДАВАббБВГДГдАГАВгбВВДаВ51Диплом І ступеня регіонального рівня
76Бєлічкова Яна20038ВВДГвГАДАВААаБВГвГБАГАВДбВВДВВ62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
77Єва Верхолаз8ВВДГДГАДАаАббдВбДбдАаАВгдВбДаВ38Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
78Трегуб Дарія8ВВДГДГАДАаАббдВбДбдАаАВгдВбДаВ38Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
79Горбач Анастасія05058ВВДГДвАДАВгАбБбГДГБАГАВгбВВДВВ60Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
80Івашиа Маргарита14069БГВГБВБГБББГАВВВгГБГБГВБДГГВдА62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
81Коркішко Яна9БГВГБВБГаББдАВВггГБГБбВдгдГВдА43Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
82Гаращенко Вікторія66669БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
83Кабалик Вікторія14079БГВГБВБГБББГАВВВгГБГБГВБДГГВдА62Диплом ІІ ступеня Всекраїнського рівня
84Тимошенко Анна19899БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
85Гурбанова Анна66999БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
86Свистун Валерія40139БГВГБВБГаББГАВВбгГБГБГВБДГГВдА58Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
87Резніченко Анжеліка16169БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДГГВхА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
88Яковлєв Олексій9БГВГБВБбБавГдВагбадГБааБДвббдА27Сертифікат учасника
89Омельченко Дарина73739БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
90Капеіька Наталія69659БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБхнБДаГВБА54Диплом І ступеня регіонального рівня
91Онопрієнко Сергій9БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
92Загребельна Богдана9БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
93Куценко Софія13239БГВГБВБГББдГАаВВгГБГБГВБДаГВБА60Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
94Мовчан Андрій010110ГБДВБАВГГБГВДбБДдББДБВГВБвБвБГ56Диплом ІІІ ступеня Всекраїнського рівня
95Івченко Діана190610ГБДВБАВГГБГаДбБДВББДБВбгБвБвБГ52Диплом І ступеня регіонального рівня
96Дуброва Руслана190810ГБДВагдГГБаагбБДВБгДБВбВБгБввв37Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
97Мартинюк Назар853110ГБДВБАВГГБГВДбгбВББДБгбгБвБвБГ46Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
98Листуха Софія10ГБДВнгВГГБГаДбБДВББДБВбгБвБвБГ50Диплом І ступеня регіонального рівня
99Карасовська Даша161610ГБДВБбВГГБбВДвБДгББДБВГВБгБбвГ49Диплом І ступеня регіонального рівня
100Кириченко Влада348210ГБДВБгВГГБГаДбБДВБаДБдГВБаБвБб46Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
101Чепель Анна200210ГБДВБАВГГБГаДбБДВББДБВбгБвБвБГ52Диплом І ступеня регіонального рівня
102Буряк Андрій666611ГБДВБАВГГБГВДбгДВББДБгбгБвБвБГ49Диплом І ступеня регіонального рівня
103Івашина Владислав370611ГБДВБАВГГБГВДбгДВББДБгбгБвБвБГ49Диплом І ступеня регіонального рівня
104Олексієнко Олександр347811ГБДВБАВГГБГВДбгДВББДБгбгБвБвБГ49Диплом І ступеня регіонального рівня
105Стороженко Олексій11ГБДВБАВГГабВДбгДдББнБгбгБвБввГ36Сертифікат учасника
106Секрет Роман11ГБДВБАВГГабВДбнДгБвДБгбгБвБввГ36Сертифікат учасника
107Селезен Ьанна270211ГБДВБАВГГдГВДбгДВББДвВбгБвггБГ43Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
108Адамович Вікторія131311ГБДВБАВГГБГаДбгДВББДБВбгБвБвБГ51Диплом І ступеня регіонального рівня
109Гаркуша Яна11ГдДВгАВГГдГВДбБадБваБВагвввАБб30Сертифікат учасника
110Комаров Марк151611ГБДВБАВГГдГВДбгДВББДвВбгБвггБГ43Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня
Кiлькiсть переглядiв: 943

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

Відкрита група "Миронівська ЗОШ I-III ступенів №3"(VK)

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62

 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66

 Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66

 Психолог школи Масло Оксани Іванівни 5-23-66

 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86

 Районний відділ освіти тел. 5-70-76

 Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76

 Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06

 Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38

 Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39

Гаряча лінія

 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )

 Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )

 Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96

 Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83

 Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68

 Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50
 Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451

 Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309


Дата останньої зміни 16 Серпня 2018
Цей сайт безкоштовний!