Вітаємо призерів районних олімпіад!

Прізвище та ім`я призераКласПредметКількість балівМісце
Івашина Маргарита8біологія29,5ІІ
Листуха Софія9біологія56,5ІІ
Горобець Андрій10біологія59,5ІІ
Кочмарська Діана11біологія47ІІ
Гуреля Денис7фізика28І
Гаращенко Вікторія
Резніченко Анжеліка
8фізика10ІІІ
Мовчан Андрій9фізика10,5І
Горобець Андрій10фізика18І
Соколенко Олег11фізика12,5І
Горбач Анастасія7українська мова46,5І
Загребельна Богдана8українська мова40ІІ
Івченко Діана9українська мова40ІІ
Горобець Андрій10українська мова42,5ІІ
Одарченко Богдан11українська мова58,5І
Кириченко Влада
Івченко Діана
9англійська мова66
67
ІІІ
ІІ
Селезень Анна10англійська мова57ІІ
Кочмарська Діана
Одарченко Богдан
11англійська мова82
83
І
ІІ
Горобець Андрій10історія24,5ІІІ
Бордусь Олександр11історія31ІІІ
Горобець Андрій 10 екологія 38 І
Бордусь Олександр 11астрономія 17 ІІІ
Чередніченко Олена 11 екологія 29,5/40 ІІІ
Горобець Андрій Миколайович 10 астрономія12 ІІІ
Горбач Анастасія 7 хімія 31ІІІ
Горобець Андрій 10 хімія 52 І
Пономаренко Вікторія 11 інформатика 39 ІІ
Івашина Владислав 10 інформатика 28ІІ
Бордусь Олександр 11 географія 52 І
Горобець Андрій 10 географія 67І
Мовчан Андрій 9 географія 34І
Коваленко Анжеліка 8 географія 38ІІ
Лисенко Альона 11обслуговуюча праця 64,5ІІІ
Листуха Софія 9 обслуговуюча праця73 І
Бордусь Олександр11 економіка 47І
Горобець Андрій 10 економіка 34 ІІІ
Івченко Діана 9 правознавство 33ІІ
Горобець Андрій 10 правознавство 30,5 І
Сколота Аліна 11 правознавство 20,5 ІІ
Осика Іван 8інформаційні технології 80 ІІ

Ми вітаємо наших призерів, бажаємо їм працелюбності, витримки та подальших успіхів, а тим, кому цього року не вдалося перемогти, зичимо не втрачати надії, а навпаки - ненастанно вчитися, працювати, щоб незабаром обов'язково бути серед призерів!

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

Відкрита група "Миронівська ЗОШ I-III ступенів №3"(VK)

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62

 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66

 Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66

 Психолог школи Масло Оксани Іванівни 5-23-66

 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86

 Районний відділ освіти тел. 5-70-76

 Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76

 Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40

 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06

 Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38

 Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39

Гаряча лінія

 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )

 Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )

 Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96

 Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83

 Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68

 Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50
 Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451

 Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309


Дата останньої зміни 17 Травня 2018
Цей сайт безкоштовний!