МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ

2017-02-17

З 13 по 17 лютого 2017 року у Миронівській ЗОШ І-ІІІст. №3 проходив методичний тиждень «Від креактивної особистості вчителя - до креактивної особистості учня» Проведенню тижня передувала певна робота. На адміністративній нараді був розроблений план проведення тижня, визначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків в рамках означеної теми. Заступником директора з навчально-виховної роботи Чалою Л.П.. були проведені методичні консультації для організації запланованих заходів, було подано методичні рекомендації для успішного проведення відкритих уроків.

В ході проведення тижня випускався Методичний бюлетень школи «Вісті з уроків» та методичний вісник «Ідеї. Пошуки. Знахідки». Всі методичні заходи, заплановані в рамках тижня, були проведені.

Педагогічна вітрина «Майстерність без меж» продемонструвала цікаві підходи учителів до реалізації їх проблемного питання; вчителі не тільки представляли свої розробки, але і мотивували обрані ними форми і методи, аналізували їх ефективність та вплив на результативність навчально-виховного процесу в цілому.

Основною метою методичного тижня була демонстрація професійних досягнень педагогів через основні види освітньої діяльності. Педагогами були проведені відкриті уроки та заходи. Практично в усіх учасників методичного тижня уроки пройшли на належному методичному рівні, у кожного з них можна виділити найбільш цінне на уроках: правильний вибір форм, методів і прийомів навчання, використання новітніх інформаційних технологій в поєднанні з традиційними, які стимулювали активність та пізнавальний інтерес учнів до навчання. Методично правильно, згідно вимог програм, були проведені уроки, а саме:

- урок засвоєння нових знань у 3-А класі на тему: «Додавання і віднімання багатоцифрових чисел, , вчитель початкових класів Дрифан С.В.

- відкритий виховний захід з англійської мови у 7-А класі, присвячений В.Шекспіру, вчитель англійської мови Омельченко М.П.

Навчальне заняття з фізичної культури у 3-Б класі проводилося на базі спортивного залу на тему: «Легка атлетика» вчитель Євтушенко О.М.). Вчитель сконцентрував увагу школярів на основних поняттях, забезпечував диференційований підхід до учнів з урахуванням стану їхнього здоров’я, рівня фізичного розвитку, рухової підготовленості. Вдало використано методи заохочення, що сприяли підвищенню результативності школярів.

У рамках тижня педагогічної майстерності були проведені відкриті виховні години: «Людина починається з добра» (1-А, кл.керівник Рябченко Л.А.), «Моя країна – Україна, а серце її – Київщина»(11 кл., кл. керівник Гуленко В.А. ), «Афганістан болить в моїй душі» (8-В, кл. керівник Паришкура В.В. ). Рябченко Л.А. вчила своїх вихованців бути добрими, виявляти співчуття до ближніх; з допомогою учительки учні сформували правила доброти і вирішили їх дотримуватися у повсякденному житті. Гуленко В.А. поставила за мету розширити та поглибити знання учнів про історичне минуле нашої держави, виховувати почуття національної свідомості, гордості , любові до рідного краю. Паришкура В.В., організувавши зустріч із воїном-афганцем А.О. Куценком, намагалася донести учням страшну правду про війну в Афганістані. Свідченням того, що учні не залишилися байдужими до розповіді воїна, були сльози на їхніх очах , а це означає , що вчителька досягла своєї мети. Усі виховні години були проведені на високому методичному рівні, з використанням ТЗН (презентацій, наочності, музичного супроводу).

Соціальним педагогом школи Берлютою О.В. було проведено ділову гру з педагогічними працівниками «Педагогічна майстерність – похідна професіоналізму вчителя». Оксана Вікторівна згідно теми підготувала презентацію, підібрала творчі завдання, демонстраційний матеріал. Учасники були активними.

Завершила методичний тиждень презентація на тему: «Роль бібліотеки у професійному зростанні вчителя» та виставка літератури: «Передовий педагогічний досвід – запорука становлення успішного педагога».

На засіданні методичної наради школи (голова Чала Л.П.) були підведені підсумки проведеної роботи, вказано на окремі недоліки і упущення, розроблено методичні рекомендації за підсумками проведеного методичного тижня.

Галерея "ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ-2017"

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Кiлькiсть переглядiв: 1417

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Квітня 2022

Цей сайт безкоштовний!