Вітаємо переможців конкурсів та предметних олімпіад - 2018/2019н.р.!!!
У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло.
Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.
Школа пишається своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування.
Вітаємо презерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади - 2018/2019н.р.!!!
ВІТАЄМО Ліхобабіну Поліну !
Відділ освіти Миронівської РДА відзначив грамотою та цінним подарунком ученицю 3-В класу Миронівської ЗОШ №3 Ліхобабіну Поліну ,яка посіла II місце у III етапі конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
ГЕОГРАФІЯ:
КОВАЛЕНКО АНЖЕЛІКА - 11 КЛАС- ІІ МІСЦЕ \ВЧИТЕЛЬ ШПИЛЬ І.В./
ПРАВОЗНАВСТВО:
Азіза Еліна- 9клас-ІІ місце /вчитель Федоренко О.М./
АСТРОНОМІЯ:
Коваленко Анжеліка- 11клас-ІІ місце /вчитель Колоцієць Н.В./
Заріцький Олександр - 10 клас- ІІ місце/ вчитель Бреус С.П./
Ми вітаємо наших призерів, бажаємо їм працелюбності, витримки та подальших успіхів, а тим, кому цього року не вдалося перемогти, зичимо не втрачати надії, а навпаки - ненастанно вчитися, працювати, щоб незабаром обов'язково бути серед призерів!
Вітаємо презерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади - 2018!!!
З правознавства:
Негрій Назар- 10 клас - ІІ місце;
Одарченко Вікторія- 11 клас - ІІІ місце;
Азіза Еліна- 9 клас - І місце;
З фізики:
Шпак Дмитро- 11 клас - ІІІ місце;
Негрій Артем- 10 клас - ІІІ місце;
Мартиненко Ярослава- 9 клас - ІІІ місце;
Козачок Богдан- 8 клас - ІІ місце.
З української мови та літератури
Поліщук Анна - 7 КЛАС - І місце;
Горбач Анастасія - 10 клас- ІІ місце;
З біології:
Солоненко Даніїл - 8 клас- ІІ місце;
Губич Дарія - 10 клас - ІІ місце;
Коваленко Анжеліка - 11 клас - ІІ місце;
З англійської мови:
Ющук Серафима - 11 клас - ІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІ місце;
Азіза Еліна - 9 клас - ІІ місце;
Кутуков Дмитро - 8 клас - ІІ місце;
З екології:
Губіч Дарія - 10 клас - ІІ місце;
Омельченко Дарина - 11 клас - І місце;
З інформаційних технологій:
Ямнюк Владислав - 11 клас-57 балів;
Довбня Олександр - 10 клас - 56 балів;
Мартиненко Ярослава - 9 клас - 56 балів;
Одемчук Михайло - 8 клас - 54 бали.
З технічної праці:
Онопрієнко Сергій - 11 клас - ІІ місце;
З обслуговуючої праці:
Резніченко Анжеліка - 11 клас - ІІІ місце;
Гавриленко Валентина - 9 клас - І місце;
з історії :
Івашина Маргарита - 11 - клас -ІІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІІ місце;
Глущенко Надія -9 клас- ІІ місце;
з хімії:
Педченко Дарина - 7 клас - 36 балів;
Бреус Злата - 7 клас - 30 балів;
Козачок Богдан - 8 клас -10 балів;
Азіза Еліна - 9 клас-15 балів;
Попроцька Софія -9 клас - 19,5 місце;
Черевата Анна - 10 клас - 10 балів;
Коваленко Анжеліка - 11 клас- 9,5 балів.
II етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2018/2019 н. р.:
Жуковська Софія - 6 клас - ІІ місце;
Якименко Марія - 7 клас -ІІІ місце;
Педченко Дарина - 7 клас - ІІІ місце;
Дріч Олександра - 8 клас - ІІІ місце;
Глущенко Надія - 9 клас - ІІ місце;
Горбач Анастасія - 10 клас - ІІ місце;
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:
Солоненко Данііл(8-Б клас), Азіза Еліна (9-А клас), Губіч Дарія (10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) – біологія ;
Губіч Дарія (10-Б клас), Омельченко Дарина (11-Б клас) - екологія;
Негрій Артем,Негрій Назар (10-Б клас), Осика Іван (11-А клас) – економіка;
Штанько Єлізавета (8-Б клас), Мартиненко Ярослава, Попроцька Софія(9-А клас),Негрій Артем,Негрій Назар (10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) - географії ;
Одемчук Михайло (8-В клас), Демченко Артем (9-А клас), Довбня Олександр (10-Б клас), Осика Іван(11-А клас) - ІНФОРМАТИКА;
Тимошенко Катерина (9-А клас), Деньга Діана (10-Б клас), Резніченко Анжеліка (11-Б клас) - обслуговуючі види праці;
Гончарук Юрій (9-А клас), Онопрієнко Сергій (11-Б клас) - технічні види праці;
Поліщук Анна(7-А клас), Дріч Олександра (8-Б клас ), Клименко Анна (9-А клас), Горбач Анастасія (10-А клас), Омельченко Дарина (11-Б клас) - українська мова;
Івашина Маргарита (11-А клас), Гобач Анастасія (10-А клас), Тимошенко Катерина (9-А клас), Дріч Олександра (8-Б клас) - історія;
Глущенко Надія (9-Б клас), Негрій Назар (10-Б клас), Івашина Дарина (11 - Б клас) - правознавство;
Бреус Злата, Педченко Дарина (7-В клас), Козачок Богдан(8-Б клас), Азіза Еліна (9-А клас), Черевата Анна(10-Б клас), Коваленко Анжеліка (11-А клас) - хімія;
Кутуков Дмитро (8 - Б клас), Азіза Еліна (9 -А клас), Горбач Анастасія (10-А клас), Осика Іван (11-А клас) - англійська мова;
Шелест Дмитро(6-Б клас), Педченко Дарина(7-В клас), Козачок Богдан (8-Б клас), Гапоненко Карина (9 клас), Гуреля Денис (10-Б клас), Осика Іван (11-А клас) - математика;
Бреус Злата (7-В клас), Мартиненко Ярослава (9-А клас), Манжелій Роман (9-А клас), Негрій Назар (10-Б клас), Шпак Денис (11-Б клас) - фізика;
Заріцький Олександр (10-Б клас),Коваленко Анжеліка (11-А клас) - астрономія.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Коментарi