/Files/images/a_foto/авесна.JPG

Свято "Ой , весна - красна !" /7-Бкл., кл.кер.Берлюта О.В./

2016-05-04

Свято весни - свято теплоти щирих сердець

Весна - це та пора, яка приносить радість не тільки землі, а й людям, бо вона приходить з символічним букетом свят. Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято « Ой, весна- красна!» у 7-Б класі Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3, яке підготувала та провела класний керівник Берлюта Оксана Вікторівна разом з дітьми.

Свято розпочали ведучі словами: «Велика і прекрасна наша земля. Змінюється, вічно оновлюється вона…». Для усіх присутніх вони розповіли про перших пташок, які прилітають із вирію, про традиції зустрічі весни, про народні прикмети та веснянки. На сцені відбулося справжнє старовинне обрядове дійство. Веселими піснями-веснянками та народними іграми діти закликали весну .Тож завітавши на свято Весна порадувала усіх гостей , особливо дівчаток подарувавши їм барвисті віночки. Щоб їй віддячити учні кружляли у танку , читали вірші про прихід весни , в яких висловили всю любов до цієї чудової пори року, що будить у серці щемну радість і тривогу.

Присутніх зачарували твори двох велетнів української літератури : вірш Т.Г. Шевченка «Садок вишневий коло хати» у виконанні Шайди Олександра та інсценізація юними артистами Прокопенко Євгеном і Горбач Анастасією уривка діалогу Мавки і Лукаша із драми Лесі Українки «Лісова пісня» .

В ході свята дівчатка виконали хореографічні композиції ««А вже красне сонечко припекло» та «Дівчина, дівчина юна весна...». Хлопці показали себе справжніми козаками танцюючи з дівчатками український «Гопак».

А наприкінці свята діти зуміли розчулити мам і всіх присутніх у залі. Для кожної з мам на передодні Дня матері пролунали особливі слова , а все тепло своїх сердець діти вклали у подаровані писанки виготовлені з усією любов'ю.

Завершилось свято чудовими словами :

«Усі ми любимо весну,

Привітну, теплу, осяйну.

Приходь до нас завжди чарівна,

Прекрасна, радісна і дивна!»

Свято не тільки збагатило присутніх знаннями про звичаї українського народу, а й сприяло вихованню патріотизму, національної гідності та єднання, що є таким актуальним за сучасних умов.

Коли приходить весна, кожному з нас здається, що народжуєшся на світ вдруге, що весна ця особлива, краща, ніж були попередні.

Тож нехай ця весна принесе всім тепло усмішки та сонце в душі, благополуччя і мир до кожної оселі , здійснення мрій та сподівань!

Галерея "Свято "Ой , весна - красна !" /7-Бкл., кл.кер.Берлюта О.І./"

Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 27 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!