Герої не вмирають…


(сценарій виховної години присвяченої пам’яті героям Небесної сотні)

Класний керівник 6Б кл.

Берлюта О.В.

Мета: вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянинами України. Оформлення: стіна пам’яті Небесної сотні (прапор України, надписи «Герої не вмирають», стіл , на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічка, відеофільми)

Вч. Кожного року ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33 років, Битва під Крутами, Бабин яр. Тепер ми стали учасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.

Сьогодні - річниця пам’яті Героїв Небесної сотні.

(відео сюжет «Реквієм Небесна сотня»)

Вч. Кожен з них, як і ми з вами мали свою сім’ю, батьків, друзів захоплення свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну демократичну чесну Україну. Ось вони Герої Небесної Сотні.

(перегляд фото на відео «Мамо, не плач. Я повернусь весною»)

Вч. Ще довго-довго із покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочка, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Люди висвітлюють свої почуття через картини, пісні, вірші.

Послухаємо власний вірш учениці, нашої сучасниці «Вони боролися за нас»

Учениця класу читає вірш:
Вони боролися за нас,
Не тільки ветерани,
Щоб був в країні нашій лад
Стояли на майдані.
Їх всіх і били й катували,
Й погрозами лякали.
Та цього владі було мало-
Найкращих повбивали.
Їх пам’ятники квітами покриті,
Про них всі завжди будуть пам’ятати.
Вони для нас добро зробили,
За що їм довелося помирати.
Ці люди всі були найсміливіші –
Вони стояли за своє аж до кінця.
Їх родичі були найщасливіші,
Поки до них не прислано було гінця
З жахливою новиною страшною.
Тож пам’ятаймо цих людей і ми,
Бо за нас з тобою
Вони безстрашно полягли грудьми.

Вч. Я закликаю вас сьогодні згадати усіх Героїв, які поклали голови за наше з вами майбутнє. Нехай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих , дасть нам силу та волю мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.

(перегляд відео сюжету Павло Табаков «Небесну сотню, Господи, прийми»)

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. вони повинні жити в нашій пам’яті!

(під мелодію гімну небесної сотні «Пливе кача» свічку передають по рядах з рук в руки)

Галереї "Світлій пам'яті героїв Майдану /виховний заід кл.кер.Берлюта О.В./"

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 25 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!