/Files/images/a_foto/j6565914534659708003-v18.jpg

День Соборності України в Миронівській ЗОШ №3

День Соборності України в нашій школі.

Коли в людини є народ,
Тоді вона уже людина.
Ліна Костенко

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в1919 році. 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал , яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

У Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3 це свято відзначається щорічно, але особливо урочисто воно пройшло сьогодні, бо саме зараз єднання і любов до неньки - України так потрібні. День проходив під девізом «Будемо справжніми патріотами своєї країни» і розпочався з радіолінійки «Соборність України: від ідеї до сьогодення», під час якої учні почули історію свята.

Продовженням стало проведення виховних годин , круглих столів за темами «Так! Україна жити буде! Так! Наша доля процвіте!», «Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою», «Українці в боротьбі за створення власної держави», «Соборна мати – Україна, одна для всіх, як оберіг», «Я люблю свій край» . Учні мали можливість висловити свою думку щодо консолідації українського народу, погортати сторінки історії України, познайомитися зі славетними гетьманами, а також висловити своє ставлення до рідної землі у прозі та віршах.

Бібліотекарі Іскандарова Т.Г. та Семенюта С.А. підготували до цього заходу тематичну книжкову виставку « Є така держава Україна» та провели усні журнали «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Діти ознайомилися з новими літературними надходженнями з даної теми.

Свято в школі тривало цілий день. На другій перерві , як символ єднання всієї України, учні та вчителі вишикувалися разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг», як колись у 1990 році це зробили їхні співвітчизники, утворивши такий ланцюг від Києва до Львова. І зазвучала пісня єднання «…ми сестри і брати . Ми будем разом…Ти є мій брат, ми всі є брати…»

У цей день молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій країні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури. Це - Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.

Уважаю, що у свідомості школярів відзначилася основна мета заходу: успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє всього українського народу. Кожен із нас повинен бути гідним місії, покладеної на нас долею, тому ми мусимо підтримати та продовжити героїчні досягнення предків, стати гордістю своїх нащадків. Нехай же наша держава визначається лише світлими справами, спрямованими на добробут і розквіт України.

Симоненко Л.Б., заступник директора з виховної роботи

Галерея " День Соборності України в нашій школі - 2016"

Кiлькiсть переглядiв: 529

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 04 Квітня 2024

Цей сайт безкоштовний!