/Files/images/dividers_94.gif

/Files/images/a_foto/42883a43bc214c99f1544f11685058c5.gif

Новорічні подарунки для воїнів АТО

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, які є улюбленими для дорослих та дітлахів, такими казковими і такими довгоочікуваними, святами бажань і подарунків. В ці дні дуже хочеться підтримати хоробрих хлопців, які знаходяться на передовій, далеко від рідних і домашнього вогнища, відстоюють свободу і незалежність України, не шкодуючи ні сил, ні життя. Саме тому педагоги та учні Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 пройнявшись почуттям поваги та вдячності до мужніх воїнів підготували для захисників ліки , солодкі подарунки, домашні смаколики , листи, малюнки-поздоровлення, які 24 грудня 2015 року передали в зону АТО через волонтерів.

Учні від щирого серця побажали миру та найскорішого повернення бійців додому живими та здоровими. Великою честю для дітей і дорослих стала гуртова фотографія разом із захисниками Батьківщини на довгу згадку.

Бреус С.П.


«Дякуємо за мужність!».

2015-02-24

Зустріч з воїном АТО Севериненко Олександром Володимировичем.

Саме під таким гаслом 25 лютого 2015 року учні 6- Б класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 разом з класним керівником Берлютою Оксаною Вікторівною зустріли дорогого гостя — славного захисника нашої держави, мужнього земляка — воїна АТО Севериненко О.В. який, захищав Донецький аеропорт .

Хвилюючою була ця зустріч . Воїн розповідав юним патріотам справжні повчальні історії. Дізнавшись, що Олександр Володимирович через декілька днів повертається на війну, учні 6-Б ласу підготували для всієї бригади, де він служить, невеличкі подарунки намалювали малюнки, написали листи з побажаннями здоров’я, мужності, перемоги та попросили передати їх нашим воякам. Олександр Володимирович подякував та відмітив, що допомога та підтримка словом інколи далеко не менш важлива, ніж допомога матеріальна. По закінченню зустрічі діти довго не відходили від воїна АТО. Вони бажали перемоги та просили переказувати солдатам, які зараз на передовій, повернутися додому живими!

Ми безмежно вдячні нашим землякам за те, що вони не змогли стояти осторонь і стали на захист мирних жителів та кордонів України.

І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

/Files/images/dividers_94.gif

Виставка - колаж дитячих малюнків

«НАМ БУТИ ВІЛЬНИМИ!»

13 лютого учні Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, висловлюючи власне ставлення до подій в Україні, вирішили створити виставку - колаж дитячих малюнків «НАМ БУТИ ВІЛЬНИМИ!», а потім передати ці малюнки воїнам АТО. Вже наступного тижня ці малюнки потраплять до рук тих. хто виборює волю нашого народу, і, сподіваємося, допоможе їм у скрутну хвилину. Ініціаторами проведення виставки були члени учкому «Юнікс».

Голова учкому «Юнікс» Гуленко Аня

/Files/images/shklna_bbloteka/dividers_94.gif

Учні початкових класів - воїнам АТО

2015-02-03

Учні початкових класів 3 лютого 2015 року зустрілися з представниками громадської організації "Дух єдності" Сергієм та Андрієм Бобровіцькими. Під час спілкування з дітьми волонтери розповіли про події, що відбуваються в зоні АТО. Учні та їх батьки зібрали і передали для воїнів аптечки з протизастудними ліками, бинти, вату, шприци, гігієнічні засоби.

/Files/images/ato/DSCN1724.JPG/Files/images/ato/DSCN1722.JPG

Новорічні подарунки для воїнів АТО

2015-01-02

У новорічне свято подарунків чекають не тільки діти, а й дорослі. Учні Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 пройнялися почуттям поваги, чуйності, вдячності до мужніх воїнів, які оберігають наш спокій. Вони підготували для захисників солодкі подарунки, листи, малюнки-поздоровлення, ангелочки - обереги які передали в зону АТО через волонтерів.

Галереї "Новорічні подарунки бійцям АТО"

/Files/images/dividers_94.gif

Зустріч з воїном АТО учнів Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3

Напередодні новорічних свят найкращим і довгоочікуваним подарунком для учнів 6-В класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 стала зустріч з воїном АТО, бійцем 72 бригади Ланчаком Олегом Михайловичем. Військовий розповів про події, учасником яких він був сам. Ситуацію на Сході України та героїзм наших збройних сил. Він відповів на всі питання, які виникли у дітей. Учні подякували Олегу Михайловичу за героїзм, за те, що він разом з іншими патріотами нашої держави, ризикуючи життям, стоїть на захисті її територіальної цілісності.

Наприкінці зустрічі школярі вручили квітиОлегу Михайловичу, а також передали нашим воїнам сувеніри, малюнки , солодощі, зібрані ними длявійськовослужбовців. Уже завтра Олег Михайлович повертається на Схід. На пам’ять про ці незабутні хвилини учні сфотографувалися з гостем, а також взяли в нього автограф.

Паришкура В.В., класний керівник 6-В класу

/Files/images/dividers_94.gif

Галереї "Поїздка до Київського військового госпіталю"

В гостях у Київського військового госпіталю

2014-12-10

Беручи активну участь у волонтерському русі, на одному із засідань учкому учні Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 вирішили з’їздити в госпіталь м. Києва і відвідати поранених воїнів. Школярі виготовили Журавлики Щастя, на кожному із них написавши листи-побажання. У понеділок, 8 грудня 2014 року, ця поїздка відбулася. У госпіталі нас зустрічав волонтер Максим, який провів дітей в палати до поранених. Як же приємно було бачити, що наш несподіваний і неочікуваний приїзд хоч на хвилинку приніс краплини радості в стіни болю і страждань. А коли діти вручили пораненим Журавлики Щастя, то кожен із учнів зрозумів: творити добро – це так чудово! Поспілкувавшись із тими, хто захищав мирне небо України, діти переконалися ще раз: війна дуже страшна і несе за собою багато страждань. Ще довго в наших вухах продовжували звучати слова одного із бійців, який позбувшись ноги, кистей обох рук і мав проблеми з оком, заспокоював: «Усе буде добре, діти! Вірте в це! Усе буде добре!» Тож вийшовши із госпіталю, ми вирішили, що такі поїздки до поранених стануть ще одним напрямком нашої волонтерської допомоги. Тим, хто пройшов пекло війни, дуже важко зараз, і наше завдання – усіляко їх підтримати .

Заступник директора з виховної роботи Л.Б. Симоненко

Галереї "Поїздка до Київського військового госпіталю"

<НазадВперед>

/Files/images/dividers_94.gif

Галереї "Діти Київщини - воїнам АТО"

014-11-27

Діти Київщини – воїнам АТО

Ще не так давно в Миронівській загальноосвітній школи І-ІІІ ст.№3 проходив патріотичний флеш-моб «У єдності наша сила» у рамках якого було проведено акцію «Подарунок для воїнів АТО».

Учні 6 класів вирішили продовжити започатковану добру справу і виготовити для підтримки воїнів АТО невеличкі вишиванки-обереги , а також написати листи у вигляді журавликів.Так виникла ідея проведення МК «Вишивка – оберіг для воїна АТО» та «Журавлик щастя». І вже 26 листопада вона була втілена з допомогою вчителя - методиста трудового навчання Крутоголов Н.Л. та членів учкому "Юнікс", а 27 листопада представники ГО "Дух єдності" отримали ці подарунки , щоб передати їх воїнам АТО.

Слід відмітити активну участь в акції «Діти Київщини – воїнам АТО» учнів та вчителів школи , котрі зібрали теплі речі ,зимове взуття,ковдри ,закупили теплі шкарпетки , ліки та передали їх воїнам АТО. Учні 6-В та 4-Б класів разом з батьками зібрали кошти та закупили взуття для воїнів АТО Ланчака Олега та Черненко Максима (72 бригада). Акція продовжується, і на даний час педагогічний , батьківський та учнівський колективи збирають кошти на тепловізор для воїнів АТО ,серед яких - син педагога нашої школи Сидорової В.А.

/Files/images/dividers_94.gif

Новорічні дзвіночки - обереги для воїнів АТО.

Учні Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст..№3 систематично допомагають бійцям АТО. Тож готуючи передноворічний гуманітарний вантаж в зону АТО діти зібрали продукти харчування, засоби особистої гігієни, листи та теплі речі. Учні 2—Б класу під керівництвом класного керівника Одинокої О. М. власноруч виготовили дзвіночки - обереги та новорічні привітання для воїнів АТО. Все це вони передадуть волонтерам ГО «Дух єдності», які повезуть вантаж бійцям. Дітлахи, щиро співчувають та хвилюються за наших воїнів, саме тому і долучилися до такої не дитячої і не легкої справи. Кожна дитяча робота пронизана щиросердечними побажаннями українським солдатам якнайшвидше повернутися додому з перемогою, любов’ю до України та бажанням жити у мирі.

Галереї "Новорічні дзвіночки - обереги для воїнів АТО."

Галереї "Новорічні дзвіночки - обереги для воїнів АТО."

/Files/images/dividers_94.gif

Галереї "Святий Миколай , наших воїнів оберігай!/5-Бклас"

Святий Миколай , наших воїнів оберігай!

Тисячі наших бійців знаходяться в зоні бойових дій та багато поранених лікуються в госпіталях. Із стародавніх часів в Україні, проводжаючи хлопця до війська, кожна мати, сестра, наречена давала йому в дорогу оберіг, що мав захистити його у скрутну годину.

17 грудня 2014року , на передодні Дня Святого Миколая в Миронівській ЗОШ І-ІІІ ст№3 з ініціативи учнівського самоврядування «Юнікс» , зокрема центру «Милосердя» була проведена акція «Святий Миколай , наших воїнів оберігай!». Учні 5-Б класу разом з класним керівником Сидоровою В.А. та членами центру «Милосердя» своїми руками зробили обереги у вигляді ангелів – охоронців для воїнів.До ангелочків написали побажання солдатам і передали волонтерам ГО «Дух єдності». Можливо саме така турбота допоможе зберегти їм життя і повернутися додому живим і здоровим, стати на ноги після отриманих поранень. Діти були щасливі від того , що змогли стати маленькими «Миколайчиками» для захисників Вітчизни.

/Files/images/dividers_94.gif


Галереї "Виховна година "Ми за мир!"/2 - Б клас"

Зігріємо холодне сонце Донбасу теплом своїх долонь !

Найбільше у світі щастя – це мир на землі, коли на ній розцвітають чарівні квіти, люди живуть спокійно, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити свій край ще прекраснішим.

22 грудня 2014 року, класний керівник 2-Б класу Одинока О.М. провела виховну годину «Зігріємо холодне сонце Донбасу теплом своїх долонь!». Учні декламували вірші про Україну, підготували малюнки, плакати. Всі гуртом виготовили стенд «Зігріємо холодне сонце Донбасу теплом своїх долонь!». Діти створили імпровізоване сонце. Учні закликали любити свою державу, зростати вірними синами і доньками, жити в мирі та злагоді.

Сподіваємось, що смачні солодощі, щирі листи та малюнки допоможуть нашим військовим, які сьогодні знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Заступник з виховної роботи Симоненко Л.Б.

/Files/images/dividers_94.gif

Зустріч бійця АТО Боровика Едуарда

2014-10-16

Учора учні 11-х класів Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст..№3 разом з жителями міста зустрічали бійця АТО Боровика Едуарда , який повернувся до рідного міста після тяжкого поранення. Хвилюючою була ця зустріч. Зі словами вдячності виступили мер міста Савенко В.М., голова учкому «Юнікс» Гуленко Аня. Учні та жителі міста на знак безмежної вдячності подарували квіти.

Зі сльозами на очах слухали учні розповідь Едуарда про те, що йому довелося пережити. Всі ,хто був присутній , побажали бійцю якнайшвидшого одужання і мирного неба.


/Files/images/dividers_94.gif

Загальношкільна лінійка

2014-10-10

10 жовтня 2014 року в Миронівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася загальношкільна лінійка , яка розпочалась флешмобом "У єдності - наша сила".А потім був зачитаний лист - подяка від бійців 72- ої механізованої бригади. На лінійці було вирішено продовжувати листування з бійцями АТО і надавати посильну матеріальну допомогу.

/Files/images/1_veresnya/api.jpg/Files/images/1_veresnya/api2.jpg

/Files/images/dividers_94.gif


/Files/images/ato/ebba148d8193c2529f541db1320d11f9.gif Флешмоб "У єдності наша сила"

18 вересня в Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3 відбулась урочиста лінійка « У єдності – наша сила»

Розпочалася вона з ланцюга єдності. Учні та вчителі школи , взявшись за руки , під виконання пісні « Моя Україна» вийшли на подвір`я своєрідним ланцюгом утворивши карту України.

Ведуча Селезень Анна оголосила про відкриття лінійки і всі присутні заспівали Гімн України. Кожен в ті хвилини відчував себе частиною великого українського народу, який віками боровся за незалежність та соборність держави. Почувши з вуст Олександра Григоровича слово "Україна" , діти щиро відгукнулися: «Єдина країна!».

Хвилиною мовчання була вшанована пам`ять загиблих воїнів АТО Слободяника Вадима Павловича з Миронівки, Михайлова Віталія Анатолійовича с.Козина, Яценка Юрія Петровича с.Расави.

Всі з нетерпінням чекали виступу волонтерів із громадської організації « Дух єдності» , котрі привезли прапор України на якому стояли підписи наших земляків , що перебувають у зоні АТО , а також їхні фотографії. Від імені воїнів вони передали щиру подяку за допомогу і підтримку. Учні школи вручили волонтерам подарунки , які виготовили спеціально для воїнів . Потрібно відмітити , що ці подарункові торбинки учні зшили самі та вклали в них листівки у вигляді сердечок .Також учні виготовилив подарунок колажі " Чекаємо на Вас",малюнки , жовто - блакитні браслети зі стрічок та записали відеолиста.

Не залишилися осторонь та підтримали ініціативу дітей настоятелі Свято-Михайлівського храму , Благочинний - протоієрей Андрій Оленин та Свято - Благовіщенської церкви, протоієрей Роман Губка , які безкоштовно передали воїнам освячені натільні хрести та ікони Архистратига Михаїла .

І на закінчення лінійки як вияв громадянської позиції відбувся танцювальний флешмоб ,в якому взяли участь всі учні та вчителі школи. Ось прозвучали перші акорди пісні Руслани «Мій брат» - і шкільне подвір`я прийшло в рух. Вишиванки , жовто – блакитні стрічки та кульки, утворені сонце,ланцюги єднання , гірлянди з квітів додали урочистості , значимості.А допомогла підготувати флешмоб підготувати мама учениці 11-А класу Німенко Вікторія Анатоліївна.

І кожен присутній з гордістю відчував : « Я – українець!Моя Україна -єдина і неподільна!» Крапкою в цьому флешмобі був виступ учителів , а також випущені голуби з рук з директора школи та його заступників.


Галереї "У ЄДНОСТІ - НАША СИЛА"


/Files/images/dividers_94.gif

/Files/images/1_veresnya/13CA620D-2E24-484B-886C-B1868A5E0AB3.jpg Серце плакало

/Files/images/ato/ad5abfcdc6f92415a58aa1daa5dc6086.gif

"Героями не народжуються -героями стають"

В рамках тижня " У єдності - наша сила" для учнів та гостей Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 проводяться екскурсії до музею" Історія нашої школи" .

Керівник музею , Берлюта Оксана Вікторівна , знайомить відвідувачів з історією створення рідної школи , видатними випускниками.

Та особливу увагу учнів викликала поновлена експозиція "Героями не народжуються - героями стають". Перша рубрика присвячена випускнику школи Слободянику Вадиму , який віддав своє життя захищаючи мирне небо України.

Незабутнє враження справляє спогад матері загиблого. Сім`я передала до музею його улюблені книги та журнали. Дивлячись на все це, ніби відчуваєш, що Вадим поруч.

Друга рубрика - фотогалерея , яка знайомить відвідувачів із нашими земляками , котрі зараз знаходяться в зоні АТО .

Вражені побаченим , учні висловлювали власні думки про те, що ми, українці, маємо пам`ятати своїх героїв.


/Files/images/dividers_94.gif

ВІДЕОЛИСТ " ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ "


ДАЙ ,БОЖЕ,СИЛИ НАШИМ СОЛДАТАМ

/Files/images/ato/346f1a29eeaf642a4bee23a0a2d38200.gif

Дай , Боже , сили нашим солдатам.

У Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3 , м Миронівка, Київської області ,15 вересня 2014 року розпочато тиждень « У єдності наша сила». В понеділок для учнів 8-11 класів проходив майстер – клас по виготовленню подарунків воїнам АТО. Старшокласниці під керівництвом вчителя – методиста з трудового навчання Крутоголов Н.Л. пошили 100 подарункових торбинок до яких вклали листівки у вигляді сердець, зі словами вдячності і підтримки воїнам АТО . Ці зворушливі послання складені учнями 3-7 класів. До подарунків ,для наших бійців ,діти додали ікону Божої матері Покрови та освячений натільний хрестик. Божий захист та подарунки, з любов'ю створені дитячими руками, будуть охороняти наших земляків , допоможуть їм перенести всі труднощі та перемогти задля майбутнього України.


/Files/images/dividers_94.gif

Департамент освіти і науки Київської обласної держадміністрації

Стаття про тиждень " У єдності наша сила"


/Files/images/dividers_94.gif

/Files/images/ato/d2eb33ed48a108e0ceef4a32e817c2cf.gif

Акція " Третя школа - героям АТО"

Відгукуючись на події в Донбасі, щиро прагнучи допомогти нашим воїнам, випускники школи зініціювали проведення акції " Третя школа - героям АТО".Їх відразу підтримали вчителі й батьки .Розпочалася акція 1 вересня на Святі Першого дзвоника.І вже 4 вересня дитячі малюнки, листи й зібрані кошти , а це 8713 грн., були передані учнями волонтерам із громадської організації " Дух Єдності" Бобровіцькому Андрію Миколайовичу, Терентьєву Євгенію Юрійовичу. Сподіваємось що таким чином додаємо сил героям АТО і наближаємо світлий день миру.
Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 944

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Квітня 2022

Цей сайт безкоштовний!