Склад комісій та графік проведення державної підсумкової атестації учнів 9, 11-х класів Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 в 2015-2016 н.р.

2016-04-15

Склади комісій для проведення державної підсумкової атестації в 11-х класах Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у 2015– 2016 н.р.

ДатаЧасКлас

Назва предмету

Голова атестаційної комісії

Учитель,що проводить атестацію

Члени атестаційної комісії

20.05.169.0011АІноземна мова (англійська мова)Чала Людмила Петрівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист.Шкребтій Людмила Миколаївна, освіта вища, вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Вірянська Тетяна Василівна,освіта вища, вчитель англійської мови, спеціалі вищої категорії, вчитель-методист
20.05.169.0011БІноземна мова (англійська мова)Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Шкребтій Людмила Миколаївна, освіта вища, вчитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Омельченко Марія Петрівна,освіта вища, вчитель англійської мови, спеціалі вищої категорії, старший вчитель

Склади комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у 2015– 2016н.р.

ДатаЧасКласНазва предметуГолова атестаційної комісіїУчитель, що проводить атестаціюЧлени атестаційної комісії
01.06.169.00Українська мова (диктант)Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Кокот Лідія Іванівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.Шевченко Надія Григорівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
02.06.169.00Українська мова (диктант)Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Мовчан Наталія Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Юхименко Тамара Петрівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
04.06.169.009А 9БМатематика (письмово)Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Шевченко Наталія Олександрівна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.Гонта Марія Миколаївна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії. Тесленко Оксана Павлівна,освіта вища, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.
07.06.169.00Біологія (письмово)Корнієнко Олександр Григорович, освіта вища, учитель математики, директор школи, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Волошина Олена Яківна, освіта вища, учитель біології, спеціаліст вищої категорії.Шевченко Світлана Михайлівна, освіта вища, учитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
07.06.169.00Українська література(письмово)Чала Людмила Петрівна,освіта вища, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи,спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Мовчан Наталія Миколаївна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Кокот Лідія Іванівна, освіта вища, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Графік проведення

державної підсумкової атестації учнів 11-х класів

Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 в 2015-2016 н.р.

ДатаПредметПрофіль навчанняПримітка
1.05.04.2016Українська мова та літератураФізико-математичний ФілологічнийЗНО
2. 3.11.05.2016 13.05.2016Математика Історія УкраїниФізико-математичний ФілологічнийЗНО
4.20.05.2016Іноземна мова(англійська мова)Фізико-математичний Філологічний11Б 11А

Розклад проведення державної підсумкової атестації учнів Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

в 9-х класах у 2015-2016 н.р.

ДатаПредметКласиФорма проведення
1.01.06.16Українська мова (диктант)9А 9БПисьмово
2.04.06.16Математика9А,БПисьмово
3.07.06.16БіологіяПисьмово
4.07.06.16Українська літератураПисьмово
Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 12 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!