2016-07-19

Набір канцелярського приладдя для майбутнього першокласника

Набір необхідного канцелярського приладдя залежить від вимог вчителя. Особливо актуально це для початкової школи.
Нижче ми наводимо

ПРИБЛИЗНИЙ СПИСОК КАНЦТОВАРІВ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА.

1. Зошити в клітинку, 12 або 18 аркушів (5 штук)

2. Зошити в косу лінійку, 12 або 18 аркушів (5 штук).У більшості шкіл вчителі початкової школи просять батьків купувати зошити найпростішого дизайну, зеленого кольору. Яскраві обкладинки відволікають увагу дітей, крім того, можуть викликати заздрість однокласників.

Купуючи канцтовари для школярів, варто прислухатися до вимог вчителя щодо кількості аркушів у зошиті. Адже вчительці зручно, щоб зошити у всіх учнів закінчувалися приблизно в один час.

3. Альбом для малювання / папка для акварелі (1 штука)Папір для малювання у вигляді альбому або папки з листами знадобиться першокласнику на уроках малювання.Альбом зручний тим, що всі малюнки дитини зберігаються в одному місці. Використовується зазвичай для зберігання малюнків, намальованих олівцем та фломастерами. Для акварельних малюнків зручніша папка для акварелі, тому що вологий лист за час уроку не встигає висохнути, малюнок може розмазатися та втратити вигляд, якщо його покласти до альбому. Малюнки, які зберігаються в альбомі, не можна повісити на виставку дитячих робіт у класі.

4. Кольоровий папір (2 пачки)

5. Кольоровий картон (2 пачки)Кольоровий папір і картон використовуються дітьми на уроках праці.У магазинах Ви побачите величезну кількість наборів з листами, що відрізняються якістю та ціною. При покупці пам'ятайте, що чим гарніший папір Ви купите, тим гарнішими будуть аплікації Вашої дитини. Ми рекомендуємо придбати декілька пачок паперу та картону, тому що в одній пачці яскраві кольорові листи швидко закінчаться, і дитині доведеться користуватися варіантами, що залишились, чорними та коричневими.

6. Ножиці (1 штука)Головна вимога, що пред'являється до ножиць, — щоб вони добре різали. Дитина не повинна відчувати труднощів при різанні картону або паперу. Зазвичай в школах просять приносити ножиці з трохи закругленими кінцями, щоб діти випадково не травмували один одного.

7. Клей (2 штуки)Придбати потрібно як мінімум два тюбики з клеєм: один з них дитина буде носити з собою до школи, а другий — використовувати для виконання домашніх завдань. Для школи краще всього купити клейкий олівець. Цей тюбик має невеликий розмір та його не можна пролити. Для дому краще купити або теж олівець, або рідкий клей ПВА. Краще, якщо тюбик з клеєм буде мати клапан для нормування кількості клею, що видавлюється.

8. Прості олівці (5 штук)Простих олівців краще купити побільше, тому що діти використовують їх часто, а значить часто втрачають або ламають грифель. Краще використовувати олівці типу ТМ (твердо-м'які).

9. Кольорові олівці (2 набори)Як би не любив малювати Ваш першокласник, у школі йому, швидше за все, знадобляться кольорові олівці лише шести основних кольорів. Краще придбати два набори, один з яких дитина буде використовувати вдома, а другий — у школі.

10. Точилка (2 штуки)Точилка, куплена для першокласника турботливими батьками, повинна добре точити олівці. Адже вдома Ви завжди зможете допомогти синові або дочці поточити олівець, а в школі дитина буде точити зламані олівці самостійно. Після покупки точилки розпакуйте її та перевірте якість заточки. Якщо виникнуть проблеми, купіть іншу точилку.

11. Лінійка 20 – 25 см (2 штуки)

Лінійка може бути дерев'яною та пластмасовою. Багато вчителів просять батьків купувати дерев'яні лінійки, тому що вони менше ковзають по паперу, і ними важче «клацнути» сусіда по лобі.

12. Пластилін (1 набір)Пластилін краще купувати такий, що не липне до рук. Пам'ятайте: чим гарніший буде пластилін, тим симпатичніше буде виглядати виліплена з нього фігурка!

13. Дощечка для ліпки (1 штука)У класі дітям забороняється ліпити пластилінові «кульки» та «трубочки» безпосередньо на парті. Для цих цілей використовується спеціальна дощечка, яку ми також додали до списку необхідних канцтоварів для школяра. На цих же дощечках потім зберігається виставка дитячих виробів.

14. Фарби акварельні (1 штука)Краще придбати набір з дванадцяти кольорів.

15. Фарби Гуаш (1 штука)Купіть один набір з дванадцяти кольорів.

16. Пензлі (3 штуки)

Краще придбати набір, що складається з трьох-шести пензликів різного розміру. Оптимально використання пензлів, щетина яких виконана з «поні» або «білки». Також дитині може знадобитися пензель для клею.

17. Авторучки (5 штук).Авторучка — одне з найбільш затребуваних канцелярських приладдь в школі. При виборі ручки намагайтеся не купувати надто яскраві й дорогі варіанти. Чим простіша ручка першокласника, тим вона краща. Не купуйте авторучку, яка вміє «клацати». Для школи потрібні кулькові авторучки синього кольору. Краще, якщо корпус ручки буде прозорим. Це допоможе дитині оцінити, як скоро в ручці закінчиться паста. Капілярні та гелеві авторучки краще відкласти до старших класів.

18. Палички для лічби (1 набір)На початковому етапі навчання на уроках математики використовують палички для наочного розуміння додавання та віднімання.

19. Каса літер та цифр або віяла (1 штука).Віяло використовується на уроках вчителем та дозволяє оцінити якість засвоєння дитиною пройденого матеріалу. Краще придбати одне віяло з цифрами, одне с голосними літерами та одне віяло с приголосними літерами. Для тих же цілей можуть використовуватись каса літер та складів.

20. Обкладинки для підручників та зошитів (по 20 штук)

Обкладинки знадобляться для зошитів та для підручників. Розмір обкладинки для зошитів — стандартний. Обкладинки для підручників підбираються індивідуально під кожну видану або придбану книжку.

21. Гумка для стирання (2 штуки).Основна вимога до гумки — вона повинна легко витирати лінії, намальовані простим олівцем, та не залишати розводів. У магазині канцтоварів Ви без зусиль знайдете відповідну.22. Підставка для олівців (1 штука).Для зберігання олівців краще придбати спеціальну підставку або склянку. Як правило, в школі закупівля підставок проводиться організовано для всього класу. Підставку для дому потрібно придбати самостійно.

23. Підставки для підручників (1 штука).Щоб школяру було зручно виконувати домашні завдання за підручником, необхідно купити підставку для книг. Ми радимо купувати повністю металеві варіанти. Вони більш важкі, але й більш стійкі — не перевертаються під вагою книг.

24. Папка для зошитів (1 штука).Папка для зошитів допоможе зберегти зошити рівними та непом'ятими в шкільному ранці. Незважаючи на те, що більшість сучасних ранців має спеціальне відділення для зошитів, ми все-таки рекомендуємо придбати папку. У цьому випадку, при підготовці до уроку школяру досить буде дістати папку з портфеля, та витягнути зошит вже на столі, а не ритися в пошуках потрібного зошита у темних надрах ранця. Краще вибирати папку із застібкою на липучці.

25. Пенал (1 штука).Пенал обов'язково знадобиться першокласнику для зберігання ручок, олівців і гумок. Купити можна як «порожній» пенал, так і пенал «з наповненням» — в який виробник вже поклав потрібні дитині, на його думку, олівці та ручки. Вчителі перших класів радять батькам купувати м'які пенали, які не будуть «стукати» при викладанні та якими не можна нанести травму сусідові по парті. Пенали без індивідуальних секцій для ручок та олівців мають меншу вагу, та в них швидше прибирати шкільне приладдя. Мінусом такого пенала є складність пошуку потрібного олівця. В пеналі з відділеннями для ручок все навпаки — довго прибирати, зате легко шукати. Для Вашої зручності ми наводимо короткий список канцелярського приладдя для школяра, який можна роздрукувати ПРОСТО та взяти з собою до магазину!

Канцтовари для першокласника
Зошити в клітинку, 12 або 18 аркушів (5 штук)
Зошити в косу лінійку, 12 або 18 аркушів (5 штук)
Альбом для малювання / папка для акварелі (1 штука)
Кольоровий папір (2 пачки)
Кольоровий картон (2 пачки)
Ножиці (1 штука)
Клей (2 штуки)
Прості олівці (10 штук)
Кольорові олівці (2 набори)
Точилка (2 штуки)
Лінійка 20 — 25 см (2 штуки)
Пластилін (1 набір)
Дощечка для ліпки (1 штука)
Фарби акварельні (1 штука)
Фарби Гуаш (1 штука)
Пензлі (3 штуки)
Авторучки (10 штук)
Палички для лічби (1 набір)
Каса букв і цифр або віяла (1 штука)
Обкладинки для підручників і зошитів (по 20 штук)
Гумка для зтирання (2 штуки)
Підставка для олівців (1 штука)
Підставка для підручників (1 штука)
Папка для зошитів (1 штука)
Пенал (1 штука)
Кiлькiсть переглядiв: 608

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 24 Квітня 2022

Цей сайт безкоштовний!