Зарахування учнів до 1-го класу на 2018/2019 н.р.
МИРОНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів №3
НАКАЗ
від 31.05.2018 р. №55
Про зарахування учнів до 1-го класу на 2018/2019 н.р.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року №Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» відповідно до частини третьої статті 18 закону України «Про загальну середню освіту» згідно поданих батьками заяв,
НАКАЗУЮ:
1.Зарахувати до 1-А класу таких учнів.
Класний керівник Дрифан С.В.
1.1.Бабенка Максима Сергійовича
1.2.Базяк Вікторію Василівну
1.3.Бублик Ірину Миколаївну
1.4.Галевську Олександру Валеріївну
1.5.Голуб Анастасію Володимирівну
1.6.Деньгу Ярослава Руслановича
1.7.Дріч Артема Ігоровича
1.8.Іванкевич Варвару Євгеніївну
1.9.Козачок Поліну Олегівну
1.10.Конончука Андрія Олексійовича
1.11.Міщука Федіра Павловича
1.12.Нищик Анастасію Олександрівну
1.13.Паришкуру Ангеліну Валентинівну
1.14.Притулу Макара Сергійовича
1.15.П‘ятенка Михайла Олександровича
1.16.Рибалко Анну Сергіївну
1.17.Свистун Меланію Валеріївну
1.18.Стаднійчука Данила Ігоровича
1.19.Стаднійчук Єлизавету Ігорівну
1.20.Шпиль Анастасію Олександрівну
1.21.Штанько Катерину Олександрівну
1.22.Якименка Захара Олександровича
2.Зарахувати до 1-Б класу таких учнів.
Класний керівник Соловйова С.П.
2.1.Бабенка Івана Сергійовича
2.2.Бондаренка Дмитра Володимировича
2.3.Буряк Софію Вікторівну
2.4.Буглака Олександра Сергійовича
2.5.Василенка Артема Віталійовича
2.6.Динник Вікторію Олексіївну
2.7.Затулій Єву Сергіївну
2.8.Кірпікову Алісію Денисівну
2.9.Кірпікова Антона Денисовича
2.10.Мозгового Дениса Романовича
2.11.Надточеєва Назара Івановича
2.12.Остапчука Олександра Олексійовича
2.13.Остапчука Івана Вікторовича
2.14.Ращенка Ростислава Максимовича
2.15.Тарасенка Тімура Мирославовича
2.16.Сидоріну Вероніку Романівну
2.17.Самоходську Єлізавету Романівну
2.18.Сторчеус Анастасію Олександрівну
2.19.Шаригіна Артема Віталійовича
2.20.Шманенко Поліну Олександрівну
2.21.Шульгу Даніла Руслановича
3.Зарахувати до 1-В класу таких учнів.
Класний керівник Кущ А.Ю.
3.1.Балу Діану Євгеніївну
3.2.Вареник Злату Олександрівну
3.3.Гирина Петра Павловича
3.4.Головача Іллю Івановича
3.5.Гудзенка Володимира Володимировича
3.6.Дуброву Анастасію Юріївну
3.7.Жилку Юрія Андрійовича
3.8.Клименко Божену Павлівну
3.9.Коробенка Єгора Віталійовича
3.10.Корнієнко Злату Петрівну
3.11.Левицького Дениса Сергійовича
3.12.Матвєєва Тимура Олександровича
3.13.Музику Каріну Сергіївну
3.14.Педченка Тимура Олександровича
3.15.Присяжнюк Анну-Вікторію Сергіївну
3.16.Свєтлова Давида Олександровича
3.17.Сидоріну Софію Максимівну
3.18.Стрикаль Анастасію Романівну
3.19.Чернявського Глєба Ігоровича
3.20.Янічека Антона Андрійовича
3.21.Підвальну Анастасію Василівну
Коментарi