Вітаємо призерів
олімпіад -
2017/2018 н.р.!
Прізвище та ім`я призера | Клас | Предмет | Кількість балів | Місце |
Коваленко Анжеліка | 10 | біологія | 23,5 | ІІ |
Онопрієнко Сергій | 10 | технічна праця | 57 | ІІ |
Шпак Дмитро | 10 | образотворче мистецтво | 37 | ІІІ |
Губіч Дарина | 9 | образотворче мистецтво | 35 | ІІ |
Угнівенко Ірина | 8 | образотворче мистецтво | 46 | І |
Ішутін Антон | 9 | технічна праця | 52 | ІІІ |
Івченко Діана | 11 | історія | 16 | ІІІ |
Горбач Анастасія | 9 | українська мова | 55,5 | І |
Резніченко Анжеліка | 10 | українська мова | 26 | ІІІ |
Івченко Діана | 11 | українська мова | 50,1 | І |
Дріч Олександра | 7 | українська мова | 42 | ІІ |
Глущенко Надія | 8 | українська мова | 37 | ІІ |
Івченко Діана Кириченко Влада | 11 | англійська мова | 66 58 | ІІ ІІІ |
Горбач Анастасія | 9 | англійська мова | 49 | І |
Осика Іван | 10 | англійська мова | 54 | ІІ |
Азіза Еліна | 8 | англійська мова | 56 | ІІ |
Коваленко Анжеліка | 10 | історія | 25 | ІІ |
Коваленко Анжеліка | 10 | екологія | 76,25 | І |
Деньга Діана | 9 | обслуговуюча праця | 63,5 | ІІІ |
Листуха Софія | 11 | обслуговуюча праця | 71,5 | І |
Горбач Анастасія | 9 | історія | 25.5 | ІІ |
Ярошенко Богдан Віталійович | 11 | інформатика | 56 | ІІІ |
Осика Іван Олексійович | 10 | інформатика | 20 | ІІІ |
Тимошенко Катерина | 8 | історія | 17 | ІІ |
Листуха Софія | 11 | хімія | 15,5 | І |
Мовчан Андрій | 11 | географія | 61 | І |
Коваленко Анжеліка | 10 | географія | 58 | І |
Негрій Артем Негрій Назар | 9 | географія | 33,5 32,5 | ІІІ |
Мартиненко Ярослава Попроцька Софія | 8 | географія | 49,5 54 | ІІ І |
Мовчан Андрій | 11 | математика | 12 | І |
Гуреля Денис | 9 | математика | 16 | І |
Педченко Дарина | 6 | математика | 19 | ІІ |
Івченко Діана | 11 | правознавство | 19 | ІІІ |
Мовчан Андрій | 11 | фізика | 19 | І |
Шпак Дмитро | 10 | фізика | 14 | ІІІ |
Мартиненко Ярослава | 8 | фізика | 18 | І |
Мовчан Андрій | 11 | астрономія | 15 | ІІ |
Заріцький Олександр | 10 | астрономія | 12 | ІІІ |
Мартинюк Назар | 11 | інформаційні технології | 52 | ІІ |
Ямнюк Владислав | 10 | інформаційні технології | 62 | ІІ |
Євтіхій Ілля | 9 | інформаційні технології | 58 | ІІ |
Мартиненко Ярослава | 8 | інформаційні технології | 52 | ІІ |
Горбач Анастасія | 9 | зарубіжна література | 22,5 | І |
Вітаємо призерів:
II етапу VІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 н. р.
6 клас
Бреус Злата | 27 | II |
7 клас
Дріч Олександра | 24 | II |
8 клас
Тимошенко Катерина | 21 | III |
9 клас
Горбач Анастасія | 38,5 | I |
10 клас
Резніченко Анжеліка | 33 | II |
11 клас
Івченко Діана | 37 | I |
ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П. Яцика
(2017/ 2018 н. рік)
5-клас
Жуковська Софія Корнієнко Ірина | 37 20,5 | II VIII |
6-клас
Якименко Марія Педченко Дарина | 41 36.5 | I II |
7-клас
Дріч Олександра | 29,5 | III |
8-клас
Глущенко Надія | 40,5 | I |
9-клас
Горбач Анастасія | 38 | II |
10-клас
Резніченко Анжелікка | 25,5 | III |
11-клас
Івченко Діана | 50 | I |
ІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського
конкурсу учнівської творчості,
присвяченого Шевченківським дням,
що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література»:
- Резніченко Анжеліка – учениця 10 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;
– Симоненко Станіслав – учень 6 кл. Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;
Коментарi