/Files/images/dzvonik/razdelitel_36.gif

/Files/images/kartinki/bf117003092bd354beb15cdf4f5c58ec.gif

Захист еко- проектів «Зробимо Україну чистою»


З 17 листопада у нашій школі розпочав свою роботу тиждень естетичного циклу.Цікавій і змістовній програмі дали старт одинадцятикласники, які представили на розгляд глядачів свої еко – проекти «Зробимо Україну чистою» .
Представлення еко- проектів супроводжувалось виставкою дитячих робіт, презентаціями та майстер-класами по виготовленню виробів із пластикового посуду та пляшок, які за пропозицією та безпосередньою участю членів учкому були зібрані під час рейдів по прибиранню місць для відпочинку біля водойм Миронівщини. Найцікавішими визнано еко – проекти Гуленко Анни(11-Бкл.) та Савчук Анастасії (11-Акл.),а кращі майстер – класи показали Сахно Віка (9-Бкл.) та Шевченко Любов (11-Акл.). Члени самоврядування "Юнікс" Король Софія ,Попаденко Юля та Ярошенко Діана підготували майстер- клас "Бджілка" для молодших школярів .
Сподіваємось ,що такі заходи не тільки розвиватимуть творчість дітей , а ще й зроблять водойми нашого району трішки чистішими , а значить екологічно чистою всю Україну.

/Files/images/dzvonik/razdelitel_36.gif

Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3.Гра - подорож "Країна народних умільців" СВЯТО ВИШИВКИ в Миронівській ЗОШ №3

2014-11-14

Майстерня вітражного розпису

( офрмлення футляра для CD диска)

Вітражний розпис - це створення на склі картинки, що зовні нагадує вітраж.Це неймовірно красиве, тонке і барвисте мистецтво.

Пропонуємо вашій увазі новий майстер - клас з виготовлення ексклюзивних футлярів для CD дисків в техніці вітражу, який проходив в Миронівській ЗОШ І- ІІІ ст№3 14 листопада 2014 року. На цьому майстер-класі члени учкому «Юнікс» Гуленко Аня, Коваль Софія, Попаденко Юля, Соляник Іра, Ярошенко Діана під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Жуковської Інни Валентинівни виготовили неповторний подарунок для друзів нашої школи. Малюнки на футлярах підбиралися індивідуально,ретельно продумувався кожний сюжет.
На МК діти навчились :
- наносити малюнок на футляр диска;
- користуватись контуром;
- працювати з вітражними фарбами;
- заповнювати площини кольором;
- дізнались про усі тонкощі та секрети вітражного розпису;
А також дізнались про техніку вітраж, різновиди вітражних фарб та їх застосування.

Кожен виготовив чудовий футляр для CD диску, отримав нові знання та уміння і море позитиву та ідей для декорування свого домашнього інтер'єру.

У вівторок 18 листопада 2014 року , на другому поверсі біля методичного кабінету, для учнів школи члени учкому будуть проводити майстер-клас з виготовлення ексклюзивних футлярів для CD дисків в техніці вітражу. Запрошуємо всіх бажаючих.


МК по створенню насипучки "Красуня осінь" Salt Art

Осінні канікули дарують дітям тепло та щедру палітру кольорів, тому учні Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 вирішили залишити собі на згадку спогад про красуню осінь.І 10 жовтня під час заняття гуртка "Чарівний пензлик" члени учнівського самоврядування "Юнікс" Соляник Іра та Гуленко Аня разом з керівником Жуковською Інною Валентинівною провели майстер - клас по створенню насипучки "Красуня осінь"Salt Art.Слід відмітити ,що кольорову сіль для роботи учнів підготували також члени учкому.

Діти залишились задоволені , адже кожен створив красуню осінь такою якою побачив сам.


МК " ЖУРАВЛИК ЩАСТЯ "

2014-11-07

Відгукуючись на нинішні події Донбасу, учні Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 для підтримки воїнів АТО вирішили написати листи у вигляді журавликів.Так виникла ідея проведення МК "Журавлик щастя".І вже 6 листопада вона була втілена з допомогою вчителя - методиста трудового навчання Крутоголов Н.Л. та членів учкому "Юнікс".Представники ГО "Дух єдності" передадуть воїнам АТО дитячі журавлики щастя.


Свято української вишивки

в Миронівській ЗОШ І-ІІІст. №3

Вишивка –один з давніх і найбільш поширених видів народного декоративно-прикладного мистецтва, який служив не тільки, як вид прикрашення одягу та предметів побуту, але й мав велике символічне значення. Кожен колір має своє значення і несе в собі певну енергію, яку людина відчуває з допомогою настрою. Вишивки завжди були оберегами життя і здоров'я людини , її домівки.

Наша миронівська земля з давніх-давен плекала і ростила справжніх народних умільців у багатьох видах ремесел , тому під час проведення тижнів естетичного циклу та початкових класів вишивка займала одне з найпочесніших місць.

Учнями нашої школи було проведено ряд досліджень про застосування і поширення вишивки у минулому і сьогодні. Результатом досліджень стали презентації , які діти пропонували увазі присутніх .

Діти з цікавістю та позитивним настроєм оглянули виставку "Чарівна голка",яку підготували учні початкових класів. На виставці були представленні вишиті серветки, портрети, наволочки, рушники, картини.

А ще майстер - клас підготували наші рукодільниці – одинадцятикласниці , бо вже багато років у нашій школі відроджується і оновлюється цей вид мистецтва.

Вчитель - методист трудового навчання

Крутоголов Наталія Леонідівна

СВЯТО ВИШИВКИ в Миронівській ЗОШ №3

Кiлькiсть переглядiв: 347

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/ato/YngsNCPRz0A.jpg

/Files/images/metodkabnet/razdelitel_33.gif

Директор школи Корнієнко Олександр Григорович 5-71-62
 Заступник директора з виховної роботи Симоненко Лариси Борисівни 5-23-66  Соціальний педагог школи Берлюти Оксани Вікторівни 5-23-66  Психолог школи 5-23-66
 Кримінальна міліція у справах неповнолітніх тел. 5-29-86  Районний відділ освіти тел. 5-70-76  Служба у справах неповнолітніх тел. 5-58-76  Соціальна служба у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-44-40  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту тел. 5-13-06  Управління праці та соціального захисту населення. Відділ звернення громадян та соціальних виплат дітей та молоді тел. 5-26-38  Відділ з призначення допомоги тел. 5-60-39
Гаряча лінія
 Всеукраїнська дитяча лінія тел. 0-800-500-21-81 ( безкоштовно, анонімно )  Кабінет « ДОВІРИ » тел. 5-44-40 ( анонімно )  Комітет сприяння захисту прав дитини м. Київ, тел. 295-26-96  Всеукраїнський комітет захисту прав людини м. Київ, пров. Шевченка 13/21-в. к.8,тел. 228-87-83  Міжнародний Гуманітарний Центр „Розрада”, тел 234-83-68  Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей: тел. 0-800-500- 33 -50  Телефон довіри з питань допомоги жертвам насилля у сім’ї : тел. 044– 451- 5- 451  Урядова телефонна «гаряча лінія»: 0-800-507-309

Дата останньої зміни 12 Жовтня 2021

Цей сайт безкоштовний!